Kastamonuoimdebaşarılıpersoneleteşekkürbelgesi (7)

Kastamonu Orman Bölge Müdürü Fahri Sönmezoğlu başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Bölge Müdür Yardımcısı Ramazan Kolsuz, Ahmet Er ve Şube Müdürleri ile Kastamonu Orman İşletme Müdürü Erkan Gazibeyoğlu , Kastamonu Orman İşletme Müdür Yardımcıları, işletme şefleri ve Orman Muhafaza Memurları katıldı.

Kastamonuoimdebaşarılıpersoneleteşekkürbelgesi (2)

Toplantı Orköy kredilerinin anlatıldığı Orköy sunumu ve talimatlarıyla başlandı.

Kastamonuoimdebaşarılıpersoneleteşekkürbelgesi (5)

Toplantıda işletme şefleri 2023 yılı program gerçekleşmeleri ile 2024 yılı programlarına ait sunum yaptı. Toplantıda karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri masaya yatırıldı.

Kastamonuoimdebaşarılıpersoneleteşekkürbelgesi (4)

2023 yılında yapılan çalışmalarından dolayı İşletme Müdürlüğü personeline teşekkür eden Bölge Müdürü Fahri Sönmezoğlu orman bakım sahalarında uygulamalara hız verilmesi talimatını verdi. 2024 yılı programlarının yılı içerisinde özellikle rampa satışı ve depo satışlarına hız verilmesi noktasında stokların azaltılması ile dikili satış artırılması noktasında çabaların artırılması talimatı verildi. Yapılan tüm çalışmalarda tasarruf tedbirleri çerçevesinde gerçekleştirilmesi için azami gayret sarf edilmesini istedi.

Kastamonu'da şiddetli fırtına elektrik kesintilerine yol açtı Kastamonu'da şiddetli fırtına elektrik kesintilerine yol açtı

Kastamonuoimdebaşarılıpersoneleteşekkürbelgesi (6)

Kastamonu Orman İşletme Müdürlüğü'nde 2023 Yılı Damga, Tevziat ve Endüstriyel üretimini programını tamamlayan Kastamonu Orman İşletme Şefleri ile Orman Muhafaza Memurlarına, Bölge Müdürü Fahri Sönmezoğlu tarafından teşekkür belgesi verildi.

Kastamonuoimdebaşarılıpersoneleteşekkürbelgesi (1)

Editör: Ercan Çatal