Yılın ilk toplantısı Kastamonu Orman Bölge Müdürü  Fahri Sönmezoğlu başkanlığında Bölge Müdür Yardımcıları Meryem Burçin Irmak ve Ahmet Er ile Şube Müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Toplantıda; 2023 Yılının beklentiler doğrultusunda tamamlanmasının ardından 2024 yılı yol haritasının, Program ve ödenekler doğrultusunda gerçekleştirilmesi doğrultusunda fikir birliğine varıldı. Bölge Müdürü Fahri Sönmezoğlu Çalışmalara bir an önce başlanılması noktasında hem parasal hemde Çalışan yönünden bir eksik kalmadığı vurgusunu yaparak bu yıl Program ve gerçekleşmeleri ilk altı ayda en az %70 geçmesi noktasında tüm birimlerin harekete geçirilmesinde Şube Müdürlerinin aktif rol oynaması gerektiğini vurguladı. Sönmezoğlu; "2024 Yılında işlerimizin tamamlanması noktasında aynı gayret ve itina gösterilmeli." dedi.

2023 yılı için emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür eden Sönmezoğlu,başarı gösterenlere teşekkür belgesi verilmesini, 2024 Yılında Kastamonu OBM olarak iş verme, Orköy ile hibe verme noktasında daha aktif rol oynanacak ve daha çok eser kazandırılacağını ileterek; yeni yılın hayırlara vesile olmasını temenni etti.

Kastamonu İnceboğaz Köy Konağı  açıldı Kastamonu İnceboğaz Köy Konağı açıldı

ormanbolge2

Editör: Serkan Kebecioğlu