Kastamonu'da düzenlenen Türkiye Muhtarlar Federasyonu Şube Başkanı Ahmet Şatırgil'in ev sahipliğinde gerçekleşen muhtarlar toplantısında, uzun yıllar görev yapmış muhtarlara teşekkür edildi. Valilik tarafından yapılan açıklamada, Vali Meftun Dallı'nın katılımıyla gerçekleşen toplantıda seçilen muhtarlara başarılar dileyerek, emekli olan muhtarlara teşekkür belgeleri takdim edildi.

Kastamonu'da İstiklal Yolu yürüyüşü sona erdi Kastamonu'da İstiklal Yolu yürüyüşü sona erdi

emek odullendirildi

Muhtarlar toplantısına ilişkin Kastamonu Valisi Meftun Dallı; " Türkiye Muhtarlar Federasyonu Başkan Yardımcısı ve Kastamonu Şube Başkanı Sayın Ahmet Şatırgil’in davetine icabetle, Şerife Bacı Öğretmenevi’nde düzenledikleri Muhtarlar Toplantısına katılarak, seçilen muhtarlarımıza bir kere daha hayırlı görevler diledik. Emekli olan muhtarlarımıza, Şube Başkanlığının hazırladığı teşekkür belgelerini takdim ettik. Sayın Ahmet Şatırgil’e ve muhtarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Hep birlikte Kastamonu’ya hizmete devam edeceğiz inşallah" ifadelerine yer verdi.

Serapekmekci Muhtarlar

Muhtarlar toplantısında bir konuşma yapan AK Parti Kastamonu Milletvekili Serap Ekmekci ise Türkiye Muhtarlar Derneği Kastamonu Şubesi'nin düzenlediği toplantıda 25 yıl ve üzeri görev yapan dernek üyesi muhtarları kıymetli emekleri için tebrik etti. Ekmekci, "Dernek Başkanımız Sayın Ahmet Şatırgil şahsında tüm muhtarlarımızı bir kez daha kutluyor ve tebrik ediyorum" şeklinde konuştu.

Editör: Serkan Kebecioğlu