Açılış programına,  Vali Yardımcısı Hakan Kubalı, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Selahattin Emirsüleymanoğlu, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Akif Güzel ve yönetimi, MHP Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Kapulu ve yönetimi, Kastamonu Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Adem Canbaz, Kastamonu Muhtarlar Derneği Başkanı Muammer Yapıcıoğlu, İl Genel Meclisi (İGM) Üyesi Hüsnü Dıngıloğlu, İnceboğaz Köyü Muhtarı Mehmet Yenikomşu,  çevre köy muhtarları, İGM adayları, diğer davetliler ile köy halkı katıldı.

Açılışta konuşan İnceboğaz Köyü Muhtar Mehmet Yenikomşu, “Bu Köy Konağımızda 300 kişiye kadar hizmet verebileceğiz.  İnceboğaz Köyümüze bugüne kadar birçok hizmetleri yaparak hizmete sunduk. Bundan sonra da İnşallah nasip olursa diğer eksikliklerimizi de gidermek için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

Kastamonu Belediyesi temizliğe duraklardan başladı Kastamonu Belediyesi temizliğe duraklardan başladı

koykonagı

Kastamonu Vali Yardımcısı Hakan Kubalı ise, “Köy konağının köyün sorunlarının çözüm bulacağı, köylünün birbiri ile kaynaşacağı, buluşacağı, gençlerin, yaşlıların bir arada köyün sorunlarını görüşeceği ve her türlü iletişimin gerçekleşeceği daha güzel günlerin ortak buluşma mekânı olmasını diliyorum. Köy konağının yapımında emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Köy konağımızın hayırlı olmasını diliyorum. Kastamonu Valiliği olarak İnceboğaz Köyü dahil olmak üzere diğer bütün köylerimizle bir aradayız. Bütün projelerde yanınızdayız ve mutlaka bütün sorunlarınızın çözümü için bir adım atarız. Yeter ki bir arda olalım. Bu duygu ve düşüncelerle Köy Konağımızın hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu. 

Cengiz MUHZİROĞLU

Kaynak: Cengiz MUHZİROĞLU