Cideli SMA hastası Mehmet Aslan bebek için başlatılan kampanya çığ gibi büyüyor. Gönüllüler 25 Aralık’ta gerçekleşen büyük gece için Cide Federasyonu'nda toplandı.

SMA Tip-2 kas hastalığına yakalanan Mehmet Aslan Özcan bebeğin, tedavisi için alması gereken ilacın alınabilmesi için başlatılan kampanya yüzde 45’lere ulaştı. Geriye kalan miktarın toplanabilmesi için kurulan Kastamonu Gönüller Platformu tarafından gerçekleştirilecek olan destek gecesi için platform üyeleri temaslarını sürdürüyor.

Avrupa Birliği Başkanlığı personel alacak! Avrupa Birliği Başkanlığı personel alacak!

Cide Dernekler Federasyonunda bu akşam gerçekleşen toplantı sonrası Kastamonu Gönüllüler Platformundan yapılan açıklamada:

“Kastamonu Gönüllüler Platformu SMA hastası Cideli evladımız Mehmet Aslan için 25 Aralık 2023 Pazartesi 19:00-23:00 arasında düzenlenecek olan destek gecesi için toplantımızı Cide Dernekler Federasyonu ev sahipliğinde gerçekleştirdik .

Toplantımıza ev sahipliği yapan Cide Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Mehmet Yilmaz ve yönetimine teşekkür ederiz.

Toplantımıza katılan ve tam destek veren tüm Kastamonulu sanatçı dostlarımıza ayrı ayrı şükranlarımızı sunarız. Tüm dostlarımızın desteklerini bekliyoruz” denildi.

Kaynak: Mehmet SALMAN - Kastamonu İstiklal