Ziyaret kapsamında Türkiye’nin önde gelen mimarlık firmalarından Kastamonu hemşerimiz AE Mimarlık sahibi Mimar Ahmet Erkurtoğlu’nu ziyaret eden Kastamonu Resmi İnternet Siteleri Gurubu, yaptığı gerek sayısız başarılı ve önde gelen projeler ile İnebolu başta olmak üzere Kastamonu’ya yaptığı hizmetlerin ve özellikle İstanbul’da yaşayan Kastamonuluların birlik beraberliği noktasında göstermiş olduğu emeklerinden dolayı Erkurtoğlu’na Kastamonu basını olarak teşekkür ettiler.
Erkurtoğlu ise köklü Kastamonu basınını bugün en iyi şekilde temsil eden basın temsilcilerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek herzaman Kastamonu’ya ve Kastamonululara hizmet etmekten onur ve gurur duyduğunu ifade etti. 

Kastamonu Resmi İnternet Siteleri Gurubu (1)

Muhtarlıklar Düzce Belediyesi'nin 'tasarruf'unda! Belediye artık o faturaları ödemeyecek Muhtarlıklar Düzce Belediyesi'nin 'tasarruf'unda! Belediye artık o faturaları ödemeyecek

Ziyaretin sonunda Kastamonu Resmi İnternet Siteleri Gurubu, AE Mimarlık sahibi Mimar Ahmet Erkurtoğlu’na İstiklal marşının ilk kez yayınladığı ilk nüshanın yer aldığı bir tablo hediye ettiler.

Editör: Banu Türkmenoğlu