Ödülle, modern ve yenilikçi tasarımıyla kullanıcı dostu bir deneyim sunan kastamonuentegre.com’un üstün performansı ve yaratıcı yaklaşımı uluslararası alanda da tescil edilmiş oldu.

Dünya çapında interaktif mecralar, web tasarımı ve yaratıcı medya alanında en iyileri ödüllendiren “Horizon Interactive Awards” yarışmasında 2023 yılının kazananları belli oldu. Bu sene 22’ncisi düzenlenen ve 40 ülkeden 20 binden fazla başvurunun yapıldığı yarışmada Kastamonu Entegre kurumsal web sitesi kastamonuentegre.com, “Corporate & B2B” kategorisinde en iyiler arasında yer alarak “Gümüş” ödüle layık görüldü. Yenilikçi tasarımı, kullanıcı dostu arayüzü ve zengin içeriğiyle dikkat çeken kastamonuentegre.com, yeni nesil teknolojileri destekleyen yapısıyla ahşap bazlı panel sektöründe yaratıcı ve fonksiyonel bir seçenek sunuyor.

Romanya, Bulgaristan Bosna Hersek, Rusya, İtalya ve Türkiye yatırımları ile 6 ülkede üretim faaliyetlerini sürdüren, 6 kıtada 100 ülkeye ihracat yapan Kastamonu Entegre’nin ihtiyaçları ve gelecek vizyonu doğrultusunda hazırlanan site, ahşap bazlı panel sektörünün en geniş dil seçeneğine sahip web sitesi olma özelliği taşıyor. Çoklu zone (bölge) ve çoklu dil yapısı ile site ziyaretçilerine global ölçekte bir kullanım hizmeti sunan kastamonuentegre.com, mobil uyumlu olması, kullanıcı dostu tasarımı ve hızıyla da dikkat çekiyor.

Kullanıcıların IP’sini algılayarak ülkeye özel dil seçeneğiyle içerik sunan web sitesi bu fonksiyonu ile Türkiye’de bir ilk. “Sen Tasarla” kategorisi ile kullanıcının kendi tarzına hitap eden yaşam alanını oluşturmasına ve deneyimlemesine imkân veren site, “3D Kartela”, “Sanal Showroom” ve “Odanda Gör” bölümleri ile kusursuz bir sanal gerçeklik deneyimi de sunuyor.

Kastamonu Entegre web sitesini ziyaret etmek ve ödül kazanan tasarımı deneyimlemek için kastamonuentegre.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Kastamonulu miniklerden emniyete ziyaret Kastamonulu miniklerden emniyete ziyaret

KASTAMONU ENTEGRE HAKKINDA
Yüzde yüz yerli sermayeli bir şirket olarak Kastamonu’da üretime başlayan şirket, Türkiye’nin sanayileşme yolunda atılmış cesur adımlarından biri olarak, ahşap bazlı panel sektöründe yarım asrı aşkın süredir kesintisiz üretim yapmaktadır. Yurt içinde Kastamonu, Gebze, Balıkesir, Samsun, Tarsus ve Adana olmak üzere 6 lokasyonda üretim tesisi olan Kastamonu Entegre; sektöründe yurt dışına yatırım yapan ilk firma olarak Romanya, Bulgaristan, Bosna Hersek, Rusya, İtalya ve Türkiye yatırımları ile 6 ülkede üretim yapan global bir markaya dönüşmüştür. ABD’de ise odun yongası tedarik ve lojistik süreçlerini yürüttüğü bir şirketi vardır.

%30 pazar payı ile ahşap bazlı panel sektöründe Türkiye’nin lider şirketi olan Kastamonu Entegre, 25 yılı aşkın süredir devam eden yurt dışı yatırımlarıyla MDF, yonga levha ve laminat parke ana ürün gruplarının her birinde dünyanın üçüncü büyük üreticisi konumundadır. Şirket, dünya laminat parke üretiminin %7’sini tek başına karşılamaktadır. Kastamonu Entegre, Çin’den Amerika’ya, Avustralya’dan Kanada’ya altı kıtada 100 ülkeye yaptığı ihracatla da sektöründe her yıl açık ara ihracat birincisi konumundadır. Ahşap bazlı panel sektörünün global markası, 1,9 milyar dolarlık cirosu ve üretimdeki gücü, bilgisi ve tecrübesiyle, yurt içi ve yurt dışı üretim tesis ve ofislerinde yaklaşık 7 500 kişiye istihdam sağlamaktadır.

Doğal dengeyi koruma ve topluma katkı sağlama misyonuyla hareket eden şirket, Türkiye ahşap bazlı panel sektörünün ilk sürdürülebilirlik raporunu hazırlamıştır. Geleceğin teknolojilerini geliştirmek amacıyla kurduğu Teknopark İstanbul’daki Ar-Ge merkezinde, ürün ve süreç geliştirme, verimlilik artırma, etkin kaynak kullanımı ve ileri malzeme teknolojileri üzerine çalışmaları gerçekleştirmektedir.

Editör: Serkan Kebecioğlu