Kastamonu Merkez Atatürk Spor Salonu'nda düzenlenen müsabakalar, büyük bir heyecana sahne oldu.

Yıldızlar kategorisinde erkeklerde 4 grupta toplamda 12 okul takımı, kızlarda ise 4 grupta 17 okul takımı mücadele etti. Gençler kategorisinde ise erkeklerde 4 grupta 12 okul takımı, kızlarda ise 2 grupta 9 okul takımı ter döktü.

Yıldız Erkekler kategorisinde birinciliği Araç İğdir Ortaokulu elde ederken, Genç Erkeklerde Taşköprü Fen Lisesi birincilik kürsüsüne çıktı. Yıldız Kızlar ve Genç Kızlar kategorilerinde ise birincilik sırasıyla Araç İğdir Ortaokulu ve Taşköprü Fen Lisesi'nin oldu.

Yarışmada derece elde eden sporculara madalya ve başarı belgesi, okullara ise kupaları Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Şube Müdürü Dr. Engin Kaya, Dart İl Temsilcisi Emin Çatak, okulların idarecileri ve beden eğitimi öğretmenleri tarafından takdim edildi.

Dart Birincilik

Kastamonu'da Genç Fenerbahçeliler lokali kuruldu Kastamonu'da Genç Fenerbahçeliler lokali kuruldu

Bu heyecan verici etkinlik, genç sporcuların yeteneklerini sergileyerek birbirleriyle kıyasıya yarıştıkları bir platform oluşturdu. Kastamonu'nun genç sporcuları, başarılarıyla dikkat çekerken, sporun ve rekabetin dostluk ve dayanışmayı arttırdığı bir ortamda bir araya geldi.

Editör: Serkan Kebecioğlu