Cine Zirve Sineması, Kastamonu'nun merkezinde yer alan ve sinema severlere modern ve keyifli bir film deneyimi sunan bir sinema salonudur. Yenilikçi ve çağdaş yapıya sahip olan Cine Zirve, sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek izleyicilere en son teknolojiyle donatılmış görüntü ve ses sistemleriyle film keyfi yaşatmayı amaçlar.

Cine Zirve Sineması, geniş salonları ve rahat koltuklarıyla izleyicilere konforlu bir ortam sunar. Modern tasarımı ve ferah atmosferiyle dikkat çeken sinema salonu, her yaştan sinema tutkununa hitap eder. Ailecek keyifli zaman geçirmek isteyenlerden, arkadaşlarıyla eğlenceli anlar yaşamak isteyenlere kadar herkesin tercih ettiği bir mekandır.

Film seçkisinin çeşitliliği ve güncelliği sayesinde her türlü sinema zevkine hitap eden Kastamonu Cine Zirve, yerli ve yabancı yapımları, aksiyon, komedi, dram, bilim kurgu gibi farklı türleriyle izleyicilere geniş bir yelpaze sunar. Aynı zamanda özel etkinlikler ve avantajlı kampanyalarla da sinemaseverlerin ilgisini çeker.

Kastamonu'nun sinema kültürüne katkıda bulunan Cine Zirve, izleyicilere görsel ve işitsel açıdan üst düzeyde bir film keyfi yaşatmayı hedeflemektedir.

Cine Zirve Sineması adresi

Cine Zirve Sineması, Zirve AVM içerisinde yer alan bir sinema salonudur. Sinema salonu ve alışveriş merkezinin adresi aşağıda yer almaktadır.

İnönü Mahallesi Taşköprü Caddesi Zirve Alışveriş Merkezi, 37150 Kastamonu Merkez

Cine Zirve Sineması Telefon Numarası

(0366) 212 97 57

Cine Zirve Sineması seans bilgileri

Cine Zirve Sineması’nda vizyona giren filmlerin seans bilgileri değişiklik gösterebilmektedir. Sabah, öğlen, akşam ve gece seansları bulunan sinemanın seanları vizyonda yer alan filmlere göre değişiklik göstermekle birlikte şöyledir;

11:00 – 13:15 – 15:30 – 18:00 – 20:30

Cine Zirve Sineması hangi filmler var?

Cine Zirve Sineması güncel olarak vizyonda olan filmleri yayınlamaktadır. Vizyondaki filmleri araştırarak ve salon ile iletişime geçerek vizyondaki filmlerin salonda gösterilip gösterilmediğini öğrenebilirsiniz.