Kastamonu'da 21 Kasım 2023 bugün Nöbetçi Eczane hangisi? Kastamonu'da 21 Kasım 2023 bugün Nöbetçi Eczane hangisi?

Türkiye Hentbol Kadınlar Süper Ligi’nin son şampiyonu Kastamonu Belediyespor, yaklaşan maç takvimi öncesinde Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi'ne gelerek sağlık kontrolünden geçti. Sporcular, hastanede yapılan muayeneler ve kan tetkikleri sonucunda sağlık kontrollerini tamamladı.

Türkiye Hentbol Kadınlar Süper Ligi’nin son şampiyonu, bu yıl Türkiye’yi Avrupa’da temsilci edecek olan Kastamonu Belediyespor, önümüzdeki hafta başlayacak maç takvimi öncesinde bir yandan hazırlıklarını sürdürürken diğer yandan da sağlık kontrolünden geçti. Sporcular, gruplar halinde hastaneye gelerek ortopedi, iç hastalıkları, genel cerrahi ve kardiyoloji bölümlerindeki muayeneleri sonrasında detaylı kan tetkiklerinin yapılmasıyla sağlık kontrolleri tamamlandı.

Kastamonu Merkez Spor Salonunda antrenmanlarını sürdüren Kastamonu Belediyespor’un, sağlık sponsoru olan Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi tarafından yerli ve yabancı takım sporcularına ve teknik ekibinin sezon öncesi kontrolleri yapılarak, sağlık raporlarının hazırlanması ve takım sporcularının 2023-2024 sezonu boyunca müsabakada ya da antrenman sırasında oluşabilecek sakatlık ya da yaralanma durumlarında her türlü tanı, teşhis ve tedavileri herhangi bir ücret talep edilmeden yapılacak. 

Takımın başarılı oyuncularından sol oyun kurucu Betül Yılmaz, “Özel Kastamonu Anadolu Hastanesinde bugün sağlık taraması için geldik. Hastaneye bizlere yardımlarından ve katkılarından ötürü çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Takım oyuncusu Ceren Demirçelen ise, “Her sene olduğu gibi bu yıl da yanımızda olan Anadolu Hastanesine desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Bugün burada sağlık taramasından geçmek için geldik. EKG, kardiyolog, efor testi, kan testi gibi yıllık her sezon başında yaptığımız sağlık taramasını yaptık. Maçlarımız yaklaştı, önümüzdeki hafta sonu inşallah Ankara’da Yenimahalle ile sezonu açacağız. Galibiyetle dönmek istiyoruz” diye konuştu.