Kastamonu Belediye Başkanı Hasan Baltacı'nın imzasıyla alınan kararla, belediyede görev alan yönetici, memur ve işçilerin görev yerlerinde değişiklik oldu.

Buna göre görev değişikliği gerçekleştirilen isimler ve atandıkları yeni görevleri şu şekilde:
 

 1. Hakan SİRKECİOĞLU: Belediye Başkanı Danışmanı olarak görev yapıyordu, şimdi 657 sayılı Kanuna tabi Bilgi İşlem Müdürü olarak görevlendirildi.

 2. Mustafa USTA: Yazı İşleri Müdür Vekili olarak görev yapıyordu, , İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne bağlı İş Sağlığı ve Güvenliği Birimi emrinde İş Güvenliği Uzmanı olarak görevlendirildi.

 3. Serdar MİSİROĞLU: Araştırma ve Geliştirme Müdürlüğü emrinde 657 sayılı Kanuna tabi Şef olarak görev yapıyordu, şimdi Yazı İşleri Müdür Vekili olarak görevlendirildi.

 4. Tolgahan HORUZOĞLU: Ekonomist kadrosunda Mali Hizmetler Müdür Vekili olarak görev yapıyordu, şimdi Başkan Danışmanı olarak görevlendirildi.

 5. Burcu TOSUN: Mali Hizmetler Müdürlüğü emrinde 657 sayılı Kanuna tabi Şef olarak görev yapıyordu, şimdi Mali Hizmetler Müdür Vekili olarak görevlendirildi.

 6. Ufuk YÜCEBIYIK: İmar ve Şehircilik Müdür Vekili olarak görev yapıyordu, şimdi İmar ve Şehircilik Müdürlüğüne bağlı KUDEP biriminde Tekniker olarak görevlendirildi.

 7. Mehmet Emin TUNCAY: İmar ve Şehircilik Müdürlüğü emrinde 657 sayılı Kanuna tabi Tekniker olarak görev yapıyordu, şimdi İmar ve Şehircilik Müdür Vekili olarak görevlendirildi.

  Emre Şahin: “Herkes haddini ve hududunu bilecek!” Emre Şahin: “Herkes haddini ve hududunu bilecek!”
 8. Mehmet Mesut KARAYEMİŞ: İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü emrinde 657 sayılı Kanuna tabi Şef olarak görev yapıyordu, şimdi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdür Vekili olarak görevlendirildi.

 9. Abdullah BAYRAKTAR: Temizlik İşleri Müdür Vekili olarak görev yapıyordu, şimdi Temizlik İşleri Müdürlüğü emrinde Tekniker olarak görevlendirildi.

 10. Mehmet GÜRSES: Temizlik İşleri Müdürlüğü emrinde 657 sayılı Kanuna tabi Şef olarak görev yapıyordu, şimdi Temizlik İşleri Müdür Vekili olarak görevlendirildi.

 11. Ertan GÜNAY: Zabıta memuru olarak görev yapıyordu, şimdi 657 sayılı Kanuna tabi Zabıta Memuru kadrosunda Zabıta Müdür Vekili olarak görevlendirildi.

 12. Mahir SORKUN: İtfaiye Müdürü olarak görev yapıyordu, şimdi Koordinasyon İşleri Müdür Vekili olarak görevlendirildi.

 13. Eyüp KARAKAŞ: İtfaiye Müdürlüğü emrinde 657 sayılı Kanuna tabi Şef olarak görev yapıyordu, şimdi İtfaiye Müdür Vekili olarak görevlendirildi.

 14. Arif MUTAFOĞLU: Koordinasyon İşleri Müdürü olarak görev yapıyordu, şimdi Başkan Danışmanı olarak görevlendirildi.

 15. Taner ALİKAVAS: Kültür ve Sosyal İşler Müdür Vekili olarak görev yapıyordu, şimdi Park ve Bahçeler Müdürlüğü emrinde memur olarak görevlendirildi.
 16. Ahmet TOPÇUOĞLU: Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü emrinde 657 sayılı Kanuna tabi Şef olarak görev yapıyordu, şimdi Kültür ve Sosyal İşler Müdür Vekili olarak görevlendirildi.

 17. Yasin DÖRTBÖLÜK: Tekniker kadrosunda Emlak ve İstimlak Müdür Vekili olarak görev yapıyordu, Fen İşleri Müdürlüğü emrinde Tekniker olarak  görevlendirildi.

 18. Umut UÇAROĞLU: İmar ve Şehircilik Müdürlüğü emrinde 657 sayılı Kanuna tabi Mühendis olarak görev yapıyordu, şimdi Emlak ve İstimlak Müdür Vekili olarak görevlendirildi.

 19. Adem AÇIKGÖZOĞLU: Temizlik İşleri Müdürlüğü emrinde 696 sayılı KHK kapsamında İşçi olarak görev yapıyordu, şimdi Destek Hizmetleri Müdürlüğü emrinde İşçi olarak görevlendirildi.

Editör: Serkan Kebecioğlu