EÜAŞ 238 daimi işçi alımı yapacak! EÜAŞ 238 daimi işçi alımı yapacak!

Kastamonulu Sanayici ve İş Dünyası KASİAD ve KASİAD Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Başkan Yardımcısı iş dünyasının sevilen ismi, OSAKA LED A.Ş Yönetim kurulu Başkanı Erdoğan sürücü vefat etti.

KASİAD ve Kastamonulu İş dünyasını yasa boğan vefat haberi Kastamonu ve Sivil toplum örgütlerini yasa boğdu. Uzun süredir tedavi gördüğü amansız hastalığa yenik düşerek hayatını kaybeden İş Dünyasının sevilen ismi Erdoğan Sürücü’nün cenaze merasimi öğle namazına müteakip Üsküdar Şakir’in caminde düzenlendi.

Kasi̇ad (1)-2

Cenaze merasimine KASİAD & KASİAD VAKFI Genel Başkanı Ayhan Aslan, KASİAD Yönetim kurulu üyeleri, Kastamonu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sudi Topal, KAS-DER Genel Başkanı Rahmi Sezer, Küre Dernekler Federasyon Başkanı Kubilay Salih Vatandaş, Cide Gür Federasyon Başkanı Mevlüt Çelik, Cide Federasyon Başkanı Mehmet Yılmaz, Genel Başkan ve Yönetim kurulu üyeleri, sayıda iş ve siyaset dünyasının Başkan ve Yöneticileri, Sürücü ailesinin yakın akrabaları ve çok sayıda sevenleri katıldı.

Kasi̇ad (2)-2

Üsküdar Şakir’in Caminde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Kastamonu’nun sevilen siması İş adamı Erdoğan Sürücünün insan seli sevenlerinin katıldığı cenaze merasiminin ardından doğum yeri olan Baba ocağı Küre Belören köyünde defin edilmek üzere cenaze aracı ile Kastamonu’ya  göz yaşları arasında gönderildi.

Küre’de öğle  namazına müteakip kılınaa cenaze namazının ardından aile mezarlığına defnedildi.

Merhuma rahmet, ailesini, dost ve yakınlarına arkadaşlarına da başsağlığı ve sabırlar dileriz.

Editör: Banu Türkmenoğlu