Kastamonu Belediyesi ekipleri, Karaçomak Deresi’nin her iki tarafına şehrin dokusuna uygun banklar yerleştirdi.

Kastamonu Belediyesi, tartışmalı arsa ihalesini tekrar düzenliyor Kastamonu Belediyesi, tartışmalı arsa ihalesini tekrar düzenliyor

Kastamonu’da özellikle sonbahar aylarında rengarenk bir görünüme kavuşan ve vatandaşların yürüyüş yaptıkları Karaçomak Deresi’nin her iki tarafına belediye ekiplerince banklar yerleştirildi. Vatandaşların talepleri doğrultusunda banklar şehrin dokusuna uygun şekilde üretildi. Yaşlıların yaptıkları yürüyüşlerde dinlenmek için talep ettikleri banklar beğeni topladı.
Kastamonu Belediyesi, bankların yerleştirilmeye başlandığını sosyal medyadan yaptığı, “Karaçomak Deresi'nin her iki tarafına yerleştirdiğimiz yeni banklar şehrimizin estetiğine ayrı bir güzellik katıyor. Ayrıca sonbaharın Kastamonu'muza kattığı güzellikleri fotoğraf karelerinize taşırken yeni banklarımızın da fotoğraflarınıza başka bir değer katacağına eminiz” paylaşımıyla duyurdu.

Kastamonu Belediyesi ekipleri, şehirde bank talep edilen noktalara belirledikleri program çerçevesinde kurulumların süreceğini bildirdi.