Firmanın son yeniliği, 2024 model Mercedes Travego araçlarının filoya katılmasıyla gerçekleşti. Beş adet bu son teknoloji aracın teslimatıyla birlikte, Kale Seyahat müşterilerine son derece konforlu, güvenli ve yenilikçi bir seyahat alternatifi sunmayı hedefliyor. Bu yatırımların başarıyla tamamlanması, Kale Seyahat'in ekonomik gücünü ve sektördeki lider konumunu bir kez daha gözler önüne sermektedir.

Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza Çelebi'nin Yatırım Açıklamaları:
Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza Çelebi, yatırımların artarak devam edeceğine dair şu açıklamalarda bulundu: "Firmamızın sürekli yenilikçi ve müşteri odaklı bir yaklaşıma sahip olması, sektördeki liderliğimizi güçlendirmeye devam etmemize olanak tanıyor. 2024'te de yatırımlarımızı artırarak, müşterilerimize en üst düzeyde konfor ve güvenlik sunacak yeni projeleri hayata geçireceğiz."

Yeni Sezonda Genişleyen Güzergahlar ve Esnek Ulaşım İmkanları!

Kale Seyahat, yeni sezonda genişleyen güzergahları ve artan sefer sayılarıyla yolcularına daha fazla seçenek sunuyor. Yenilenen filo ve genişleyen hizmet ağı ile şehirler arası seyahatlerde daha hızlı ve konforlu bir ulaşım sağlamayı amaçlıyoruz. Planlarımız arasında, farklı destinasyonlara açılan yeni seferlerle birlikte müşterilerimize daha geniş bir ulaşım ağı sunma hedefimiz bulunmaktadır.

Kale Her Yerde: Genişleyen Hizmet Ağımızla Kalite ve Güveni Bir Arada Sunuyoruz!

Kale Seyahat, "Kale Her Yerde" sloganıyla, genişleyen hizmet ağı ve yenilikçi anlayışıyla müşterilere her zaman en iyi hizmeti sunmayı taahhüt ediyor. Yolculuklarınızda konfor ve güvenliği ön planda tutan Kale Seyahat, her detayı düşünerek, müşterilerine unutulmaz bir seyahat deneyimi vadediyor. Yeni araçlarımız ve genişleyen güzergahlarımızla Kale Seyahat olarak, 2024'e yenilik ve konforla adım atıyoruz!

Kale Premium Ayrıcalıkları Çok Yakında!

Mustafa Destici kaza yaptı Mustafa Destici kaza yaptı

Kale Seyahat Satış ve Pazarlama Direktörü Erhan Güler, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Türkiye genelinde sadece Kale Seyahat'te bulunan Neoplan Skyliner ile Kale premium seferlerinin çok yakında başlayacağını duyurdu. "Kale Premium ayrıcalıklarıyla seyahat edenler, lüks ve konforun ötesinde bir deneyim yaşayacaklar. Yakında başlayacak olan bu seferlerle, müşterilerimize benzersiz ve unutulmaz bir yolculuk vadetmekten mutluluk duyuyoruz."

Kale Seyehat (1)

Kale Seyehat (2)

Editör: Banu Türkmenoğlu