İYİ Parti İl Başkanlığı’nca Enfes Restaurant Salonu’nda iftar programı düzenlendi. Burada konuşan İYİ Parti Kastamonu Belediye Başkan Adayı Kadir Yalçın, pazartesi günü konuk olacağı TV 366 kanalında bomba açıklamalar yapacağını ifade etti.

"KASTAMONU HALKI PAZARTESİ BİZİ İZLESİN"

İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Kadir Yalçın, açıklamasında şu sözlere yer verdi: "Adaylar konusunda televizyon programları yapıyoruz. Nasip olursa Pazartesi’de bizim bir canlı yayınımız olacak. Artık ben de adaylar konusunda elimizdeki belgelerle bildiklerimi açıklayacağım. Bu şehrin emin olunanını seçeceğiz. Vatandaşlarımız, çoluğunu çocuğunu canın malını namusunu emanet edeceği makamdır Belediye Başkanlığı. Biz şehrül emini seçerken adayları ona göre değerlendirmemiz lazım. Bu adayların eylemleri düşünceleri söylemleri nedir, halkımızın bunu bilmesi lazım. Bu konuda biz de gerekli çalışmalarımızı yapıyoruz. Pazartesi yapacağımız programda adaylarla ilgili bu bomba açıklamaları duyacaksınız. Biz insanımızın kandırılmasına müsaade etmeyeceğiz. 20 yıldır mevcut iktidar tarafından yapılan bu algı yönetimiyle bu hale geldik. Ülkeyi maalesef batırdılar. Kastamonu'muzu inşallah kurtaracağız, halkımızı bu konuda bilgilendirip aydınlatacağız. Pazartesi’yi bekleyin. Size bomba haberlerimiz var. Kastamonu siyaseti de seçimi de yeni bir yön, yeni bir akış kazanacak."

Düzenlenen iftar programına İYİ Parti İl Başkanı Faruk Ataşalar, İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Özgür Ergülenoĝlu, İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Kadir Yalçın başta olmak üzere basın mensupları katıldı.

Ekmekci'den Abana'nın kadın başkanına ziyaret Ekmekci'den Abana'nın kadın başkanına ziyaret

Editör: Mehmet Salman