GMG Kastamonuspor Başkanı Aygün: "Vaatlerin takipçisi olacağız" GMG Kastamonuspor Başkanı Aygün: "Vaatlerin takipçisi olacağız"

Kastamonu basketbolunu hakkettiği yere getirmek için güç birliği yaptıklarını söyleyen İstiklal Yolu Spor Kulübü Başkanı Emrah Avcı, “Omuz omuza vererek şehrimizi ulusal düzeyde en iyi şekilde temsil edeceğiz” dedi.

İstiklal Yolu Spor Kulübü Başkanı Emrah Avcı’nın açıklamaları şöyle: “Güzel şehrimizin en elit spor branşı olan ve çok sevilen basketbolumuzu hakkettiği yerde sürekli olarak kalmasını isteyerek çalışmalarımıza başladık. Altyapı çalışmaları ile bu güzel sporu yaşatmaya çalışan değerli kulüplerimiz ile Basketbol sevgisi ile çalışan çocuklarımıza örnek olabilmek için omuz omuza verip çalışarak ulusal ligde mücadele etmek önceki yıllarda Kadınlar 1.Ligi, Erkek 2.ligi Kadınlar Bölgesel Ligi takımlarımızın kazandırdığı şehir tecrübesini tekrar hayata geçirmek çabasıyla projelerimizi hazırladık ve bu konuda farkındalık yaratmak İçin Sponsor olabilecek değerli Firmalar ve şehir büyüklerimizle görüşmelerimizi sürdürmekteyiz. Kadınlar Basketbol Bölgesel Ligi’nde tekrar yer alıp bunu sürekli hale getirebilmek ve bir üst lige çıkma azmiyle bir araya geldik. Şehrimizin basketbol branşında hem altyapısıyla hem de 5 yıllık 1. lig tecrübesi ile çalışmalarına devam eden Kastamonu Basketbol SK ailesi ve 3 yıl Kadınlar Bölgesel Lig de şehrimizi temsil eden İstiklal Yolu SK ailesi olarak bir araya geldik. Basketbola gönül vermiş dostlarımız ile birlikte bu hedefleri gerçekleştirmek için tüm görüşmelerimiz olumlu gitmekle beraber şehrimizi yöneten büyüklerimizin de bizlerin yanında olacağından endişemiz yok. Omuz omuza vererek şehrimizi ulusal düzeyde en iyi şekilde temsil edeceğiz.”

Editör: Banu Türkmenoğlu