2023 yılı program ve gerçekleşmeleri ile 2024 programlarının ele alındığı değerlendirme toplantısı İnebolu Orman İşletme Müdürlüğünde yapıldı.

Kastamonu Orman Bölge Müdürü Fahri Sönmezoğlu başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Bölge Müdür Yardımcısı sayın Ramazan Kolsuz, Ahmet Er ve Şube Müdürleri ile İnebolu Orman İşletme Müdürü sayın Azmi Şenel, işletme şefleri ve Orman Muhafaza Memurları katıldı.

Toplantı Orköy kredilerinin anlatıldığı Orköy sunumu ve talimatlarıyla baslamiştır.

Inebolu O İ M

Toplantıda işletme şefleri 2023 yılı program gerçekleşmeleri ile 2024 yılı programlarına ait sunum yaptı. Toplantıda karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri masaya yatırıldı.

2023 yılında yapılan çalışmalarından dolayı İşletme Müdürlüğü personeline teşekkür eden Bölge Müdürü Fahri Sönmezoğlu Kestane Gal arısı mücadelesine devam edilmesi ve Kestane rahabilitasyon sahalarında uygulamalara hız verilmesi talimatlanmistir. 2024 yılı programlarının yılı içerisinde özellikle Ranpa satışı ve depo satışlarına hız verilmesi noktasında stoklarin azaltılması ile dikili satış artırılması noktasında çabaların artırılması talimatlanmıştır. Yapılan tüm çalışmalarda tasarruf tedbirleri çerçevesinde gerçekleştirilmesi için azami gayret sarf edilmesini istedi.

Orman Müdürlüğü Taşköprü'de toplandı Orman Müdürlüğü Taşköprü'de toplandı

Toplantı 2023 Yılının iyi tamamlandığı ve 2024 yılının ise daha iyi olması noktasında anlaşılmış olup; karşılıklı iyi niyet ve başarılı bir yıl dileklerinin ardından toplantı sona ermiştir.

Editör: Serkan Kebecioğlu