Fırtına sonrası bereket: Balıkçılar tonlarca hamsiyle döndü! Fırtına sonrası bereket: Balıkçılar tonlarca hamsiyle döndü!

"Seçimden seçime sokağımıza gelmeyin" diyen mahalle sakinleri İnebolu Belediyesi'nin mahallelerine hizmet götürmemesine sert tepki gösterdi. 

Yollarının adeta çukur ve patates tarlasına döndüğünü belirten mahalle sakinleri, şu ifadelere yer verdi; ‘’  İnebolu Musa mahallesi Kurt sokakta seçimden sonra mahalleye geçtiği günden itibaren bir kez bakım olarak bir şey yapılmadı. Sokağımızda çöp konteynırı dahi yok yollarımız patates tarlası gibi güneşli havada bile yolda zor gidiliyor. Hiçbir şekilde bakım yapılmıyor mahallemizin içme su deposunun taşan suları ve yağmur suları yolumuza akıyor ve yolumuzu mahvediyor. Yolumuzun bozuk olması nedeniyle araçlarımız zarar görüyor. Yaşadığımız sıkıntılarımız her geçen zaman daha artmaktadır  Biz Üvey evlat yerine konulmaktan bıktık. Lütfen seçimden seçime sokağımıza gelmeyin ihtiyacımız olduğunda da gelin derdimizi dinlemek için. ‘’ denildi.

WhatsApp Image 2023-10-07 at 12.51.15WhatsApp Image 2023-10-07 at 12.51.15 (1)