Kastamonu Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Çağdaş Derdiyok, Kastamonu’nun ilçelerinde yoğun incelemeler gerçekleştirdi.

KÜRE İLÇE DEVLET HASTANESİ VE ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ İSTASYONUNDA İNCELEME

Kastamonu'da 12 Temmuz 2024 bugün nöbetçi eczane hangileri? Kastamonu'da 12 Temmuz 2024 bugün nöbetçi eczane hangileri?

İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Çağdaş Derdiyok beraberinde Destek Hizmetleri Başkan yardımcısı Halim Şekerlioğlu ve İnşaat Mühendisi Serkan Otçu İle birlikte; 8805m2 arsa üzerinde bulunan, 10 Yataklı Küre İlçe Devlet Hastanesi ve Küre Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunda ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Kastamonu Sağlık Müdürlüğü (2)-10

İNEBOLU TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ ARAZİSİ ÜZERİNDE İNCELEME

İl Sağlık Müdürümüz Uzm. Dr. Çağdaş Derdiyok beraberinde Destek Hizmetleri Başkan yardımcısı Halim Şekerlioğlu ve İnşaat Mühendisi Serkan Otçu ile birlikte; İnebolu Yukarı hatipbağı mahallesinde 2107m2 arsa üzerinde ve bahçesinde İlk Tıp Şehidimiz Dr. İsmail Hakkı Bey’e itafen vefa duygusuyla dikilmiş anıt bulunan, geçtiğimiz günlerde de mevcut arsa üzerinde yeniden yapılması için Dr. İsmail Hakkı Bey Anıtı’ na dokunulmaksızın , yıkım işlemi gerçekleşen ve çok yakında temeli atılacak olan İnebolu TSM, ASM ve 112 ASHİ binası arazisi üzerinde incelemelerde bulundu.

Kastamonu Sağlık Müdürlüğü (3)-1

ÇATALZEYTİN İLÇE DEVLET HASTANESİ YAPIM ŞANTİYESİ İNCELENDİ

İl Sağlık Müdürümüz Uzm. Dr. Çağdaş Derdiyok beraberinde Destek Hizmetleri Başkan yardımcısı Halim Şekerlioğlu ve İnşaat Mühendisi Serkan Otçu ile birlikte Çatalzeytin ilçesinde yapımı hızla devam eden ve sona yaklaşılan Merkez Mahallesinde 3080 m2 alan üzerine, 1298 m2 oturum alanına sahip, Fiziki gerçekleşmesi %95 olan, yeni Çatalzeytin İlçe Devlet Hastanesi inşaat alanında, ziyarete eşlik eden İdari Mali İşler Müdürü Mustafa Gence ve yapımı üstlenen yüklenici firma yetkilileri nezaretinde denetim ve incelemelerde bulundu.

Denetimlerde, Çatalzeytin Devlet Hastanesi’nin devreye alınabilmesi, eksikliklerin giderilmesi, hastanenin aşırı yağış ve sel gibi felaketlerden etkilenmemesi için DSİ 23. Bölge Müdürü Yasin Devrim ve Çatalzeytin Belediye Başkanı Ahmet Demir ile birlikte yerinde teknik incelemeler ve değerlendirmelerde bulunulmuştur.

Teknik incelemeler neticesinde, en kısa sürede hizmet sunumuna başlaması planlanan Çatalzeytin İlçe Devlet hastanesinin, arka cephesinde aşırı yağışlara karşı önlem alınması ve çalışma yapılmasına karar verilmiş olup, Kastamonu Valisi Meftun Dallı ile Çatalzeytin Kaymakamı Tolga Tanış’ın da destekleriyle çalışma başlatılacaktır.

Müdür Derdiyok, 2 ay önce göreve başlayan Çatalzeytin Kaymakamı Tolga Tanış’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Editör: Banu Türkmenoğlu