Törene Genel Sekreter V. H. İbrahim Sanık, Genel Sekreter Yard. İbrahim Sağlık,  Yol İş 2 No’lu Şube Başkanı Sadık Düzgün kısım müdürleri ile personeller katıldı.

Kastamonu Il Özel Idare (2)-3

DÜZGÜN;“ ÇOK BÜYÜK BİR COĞRAFYAYA HİZMET EDİYORUZ”

Yol İş 2 No’lu Şube Başkanı Sadık Düzgün, bayramlaşma programında konuşma gerçekleştirdi. Düzgün, açıklamasında;”Artık geleneksel hale gelen bu bayramlaşmalar vesilesi ile bir araya geldiklerini, kurum olarak çok büyük bir coğrafyaya hizmet ettiklerini belirterek işçisiyle, memuruyla ve valimiz başta olmak üzere, amirlerimizle, yöneticilerimizle uyum içinde çalışarak memleketimize hizmete devam ediyoruz. Bu kuruma hizmet eden ve şimdi aramızda olmayan üyelerimize şükran ve rahmet diliyoruz. 7/24 hizmete devam eden personellerimize de sağlıklı mutlu, huzurlu bir çalışma sezonu ve daha nice güzel günlerde bir araya gelme temennisinde bulundu” dedi.

71A0Ab1A 4A9A 4887 946D 4F9F6918Bc2E

SANIK; “HER BİR ÇALIŞANIMIZ İLE SORUMLULUĞUMUZUN FARKINDAYIZ”
Genel Sekreter V. H. İbrahim Sanık ise konuşmasında şunlara yer verdi; “Bayramların dostluk, kardeşlik, sevgi dolu günlerin olduğunu belirterek başladı. “İlimizin kalkınmasına, güzelleşmesine, alt yapısının iyileştirilmesine, kısaca geleceğimize katkıda bulunan herkese saygı, sevgi ve şükranlarını sunuyorum.  Kırsal kesimde alt yapı, kent merkezlerinde kamu yatırımları ve her türlü hizmette en ön saflarda yer alan kurum olarak her bir çalışanımız ile sorumluluğumuzun farkındayız. Bir araya gelmemize vesile olan bu müstesna gün nedeniyle tüm İl Özel idare ailemizin geçmiş kurban bayramlarını kutluyor, vefat ederek aramızda olamayanlara Allahtan rahmet niyaz ediyor, hepinize çalışmalarınızda kazasız belasız çalışmalar diliyorum”

Kastamonulu motosiklet tutkunları ecdadın izinden gazlayacak Kastamonulu motosiklet tutkunları ecdadın izinden gazlayacak


Konuşmalar sonrası tüm personel birbiriyle bayramlaştı.     

Kastamonu Il Özel Idare (1)-2

Editör: Banu Türkmenoğlu