İl Millî Eğitim Müdürü Hasan Gümüş başkanlığında Müdürlük toplantı salonunda kurum idarecileri ile haftalık planlama ve koordinasyon toplantısı yapıldı.

Eğitim Müfettişleri Başkanı Ali Yaşar Tutkun, Müdür Yardımcıları Mesut Şeker ve Yaşar Dolapcı, Şube Müdürleri Halil İbrahim Kara, Vedat Terlemez, Hasan Sarıahmetoğlu, Gürsel Yıldız, Mehmet Sait Aydın, Adem Türkmenoğlu, Mücahit Kılınç, Gülseren Anbarcı ve  Yunus Cengiz'in katılım sağladığı toplantıda genel olarak haftanın değerlendirmesi yapıldı.

Kastamonu'da devam eden projelerin gerçekleşme durumları ele alındı. Dönem başı toplantılarında gündeme getirilen sosyal, sportif ve kültürel faaliyetlerin ilçelerde ve merkez ilçede gerçekleşme durumu değerlendirildi. TEKNOFEST, TÜBİTAK, eTwinning gibi projelere katılım açısından Kastamonu genelindeki okulların durumu gözden geçirildi. Okul kütüphanelerinin zenginleştirilmesine yönelik yapılacak faaliyetler görüşüldü. Dilimizin Zenginlikleri Projesi faaliyet takvimine göre yapılan çalışmalar değerlendirildi. 

Havacılık öğrencileri sektör temsilcileri ile buluştu! Havacılık öğrencileri sektör temsilcileri ile buluştu!

BakanlIK politikalarının başarılı bir şekilde tabana yayılması konusunda gösterilecek işbirliğinin önemini vurgulayan İl Müdürü, çalışmaların takibi için sahada daha fazla olacaklarını belirtti. Ekip ruhuyla sergilenen özverili çalışmalar için teşekkür etti.

Editör: Ercan Çatal