Kastamonu’da 16 Haziran bugün elektrik kesintisi var mı? Kastamonu’da 16 Haziran bugün elektrik kesintisi var mı?

Okul ve görevde bulunduğu yerler ile ilgili açıklamada bulunan emekli Müdür Harun Vaysaloğlu; "30.05.1959 tarihinde Merkez Halaçlı Köyü’nde doğdum, ilkokulu köyümde bitirdim. Merkez Ortaokulunu ve akabinde de Ticaret Lisesini 1976 yılında bitirerek, mezun olduktan sonra Kastamonu Eğitim Enstitüsüne kaydımı yaptırdım. 1979 yılında mezun olduktan sonra  7 Kasım 1979’da Mardin'de göreve başladım. 1980 yılı Nisan ayında Merkez Kuşkara Pehlivan Köyü İlkokuluna Müdür Yetkili öğretmen olarak atamam yapıldı.

Vaysaloglu

Gazi Üniversitesi Kastamonu Eğitim Fakültesi lisans eğitimini bitirerek 4 yıllık fakülte mezunu oldum. 17 yıl Yetkili Müdür olarak çalıştıktan sonra, Ali Fuat Darende İlköğretim Okuluna Müdür olarak atandım. Burada da başarılı çalışmalara imza attık. 13 yıl içinde bu okulumuzdan da yüzlerce öğrenciyi mezun ettik. Başarılı liselerde ve üniversitelerde okuyan binlerce öğrencimiz oldu. 13 yıl sonra yapılan rotasyon sonucunda Candaroğulları İlköğretim Okuluna Müdür Olarak atandım. 8 yıl burada da başarılı çalışmalar yaptık ve hizmetler yaptık. 2019 Eğitim Öğretim yılında TOKİ İlkokulu Müdürü olarak atamam yapıldı. Bu okulda da 5yıl boyunca başarılı çalışmalara imza attık. Görevim süresince binlerce öğrenciyi mezun ettim. 30.05.2024 tarihinde de emekliye ayrıldım. 45 yıllık hizmetim süresince her daim yanımda olan, birlikte güzel anılarımız olan, emekleri ve katkıları olan tüm herkese, Müdür ve öğretmenlerimize, öğrencilerimize, okul da çalışanlarımıza ve Kastamonulu hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum” dedi.

Kastamonu İstiklal Gazetesi ve TV366 ailesi olarak Harun Vaysaloğlu’na emekliliğini hayırlı olmasını, emeklilik hayatını da sağlık, sıhhat ve mutluluk içinde sevenleri ve dostları ile geçirmesini diliyoruz. Cengiz MUHZİROĞLU

Muhabir: Cengiz MUHZİROĞLU