Yardım Haberleri

yardım haberleri ve güncel yardım gelişmeleri, yardım ile ilgili tüm video, yardım fotoğrafları ve yardım haberleri Kastamonu İstiklal Gazetesi - Kastamonu Haber - Son Dakika Kastamonu sitemizde


Asayiş

Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik (TDP) Şube Müdürlüğü'nce 70 öğrenciye bot ve mont hediye edildi.

İlçeler

Cide DÖMODER Derneği tarafından Doğanyurtlu SMA hastası Yağız Batu bebeğe destek için mantı günü gerçekleştirilecek.

İlçeler

Deniz Feneri Derneği, Kastamonu Taşköprü ilçesinde geçen yıl iş kazası sonrası hayatını kaybeden kişinin ailesine yardımda bulunmaya devam ediyor.

İlçeler

Kastamonu Cideli SMA Hastası Mehmet Aslan bebeğe destek için İstanbul Üsküdar'da yardım gecesi düzenlendi.

Gündem

Kastamonu Halk Eğitim Merkezi, Giyim Üretime Teknolojileri Öğretmeni Medine Somuncu ve kursiyerleri aracılığıyla İsrail’in saldırıları altındaki Gazze’de bulunan çocuk ve...

Merkez

Cideli SMA Tip-2 hastası Mehmet Aslan için bugün Nasrullah meydanında kurulan yardım standına Kastamonu halkı duyarsız kalmadı.

Gündem

Kocaeli'nde faaliyet gösteren Kastamonu Dernekler Federasyonu tarafından düzenlenen anlamlı organizasyon büyük alkış aldı.

Merkez

Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü, orman personellerine yönelik olarak Halk Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen ilkyardım eğitimine ev sahipliği yapıyor.

Gündem

İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı Kastamonu Şubesi, Suriye'nin İdlib ve Afrin bölgelerindeki kamplarda yaşayan savaş mağduru ailelere...

Gündem

Kastamonulular Dayanışma Derneği (KASDER) tarafından Cideli SMA hastası Mehmet Aslan için anlamlı destek çağrısında bulunuldu.

Gündem

Kastamonu'da Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) İl Temsilciliğince Gazze'ye destek amacıyla hayır çarşısı açıldı.

Merkez

Kastamonu Müftülüğü tarafından “Filistin’e yardım” kampanyası kapsamında, il genelindeki camilerde toplam 582 bin 342 lira yardım toplandı.