Tarım ve Orman Bakanlığı Haberleri

Tarım ve Orman Bakanlığı haberleri ve güncel Tarım ve Orman Bakanlığı gelişmeleri, Tarım ve Orman Bakanlığı ile ilgili tüm video, Tarım ve Orman Bakanlığı fotoğrafları ve Tarım ve Orman Bakanlığı haberleri Kastamonu İstiklal Gazetesi - Kastamonu Haber - Son Dakika Kastamonu sitemizde


Gündem

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, Bakanlık olarak ramazanda yaklaşık 104 bin gıda denetimi yapıldığını açıkladı.

Gündem

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından hayvancılıkta sektör paydaşları ve uzmanların görüşleri alınarak hazırlanan 5 yıllık eylem planı, yarın Bakan İbrahim...

Ekonomi

Tarım ve Orman Bakanlığınca 50 milyon 900 bin liralık tarımsal destekleme ödemesinin bugün çiftçilerin hesaplarına aktarılacağı açıklandı.

Gündem

KPSS 2024/4 tercih kılavuzu kapsamında, Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımında sona eren başvuruların sonuçları ilan edildi.

Gündem

Tarım ve Orman Bakanlığı'ndan Türkiye'de milyonlarca vatandaşı yakından ilgilendiren yeni düzenleme! Tüm marketlerde yasaklandı...

Gündem

Tarım ve Orman Bakanlığı, bünyesinde istihdam edilmek üzere bin 500 personel alacağını duyurdu. Kastamonu’dan da istihdam sağlanacağı alımın detayları açıklandı.

Gündem

Tarım ve Orman Bakanlığı, 5 bin 500 kişilik kadro kapsamında Kastamonu'da toplamda 109 personel alımı gerçekleştirecek.

Gezi Rehberi

Tarım ve Orman Bakanlığı Türkiye'nin önemli kış tatili bölgesi olan Kastamonu Ilgaz Dağı için tanıtım paylaşımı yapıldı.

Gündem

Tarım ve Orman Bakanlığı’ndan yöresel hayvancılık işletmelerine 6,2 milyon liralık altyapı ve iyileştirme desteği yapıldı.

Gündem

Bireysel sulama sistemleri desteklemeleri kapsamında, bireysel sulama sistemlerinde hibeye esas proje üst limiti 1 milyon TL’den 3 milyon TL’ye çıkarıldı.

Ekonomi

Bireysel sulama sistemlerinin desteklenmesi kapsamında, hibeye esas proje üst limiti 1 milyon liradan 3 milyon liraya çıkarıldı.

Gündem

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından istihdam edilmek üzere personel alacağını duyurdu. İşte detaylar ve son başvuru tarihi…