Saldırı Haberleri

saldırı haberleri ve güncel saldırı gelişmeleri, saldırı ile ilgili tüm video, saldırı fotoğrafları ve saldırı haberleri Kastamonu İstiklal Gazetesi - Kastamonu Haber - Son Dakika Kastamonu sitemizde


Bölgeden Haberler

Çankırı'nın Çerkeş ilçesi Ulusu Mahallesi Yeşilöz köy muhtarı Kadir Y. sözlü olarak tartıştığı kişiyi çıkan arbedede bıçaklayarak öldürdü.

Asayiş

Bugün oynanan Çatalzeytinspor-Taşköprüspor maçında Çatalzeytinli oyuncunun hakemin kararına sinirlenip kafa atmasıyla hakemin burnu kırıldı.

Asayiş

Kastamonu'nun Cide ilçesi Bağyurdu Mahallesi'nde yaşanan olayda, kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından iki sokak köpeği acımasızca tüfekle vuruldu.

Gündem

AK Parti Küçükçekmece adayı Yeniay'ın seçim çalışması sırasında silahlı saldırı gerçekleştirildi. Saldırıda bir kişi öldü.

Asayiş

Kastamonu Kuzeykent toplu iş merkezinde kimliği belirlenemeyen bir şahıs tarafından kurşunlama olayı yaşandı.

Ekonomi

Son dönemde Kızıldeniz'de artan gerginlik ve ticaret gemilerine yönelik saldırılar, Türkiye ekonomisi üzerindeki etkilerini göstermeye başladı. Ham madde ithalatındaki gecikmeler...

Asayiş

Kastamonu Merkez'de bulunan Kastamall Alışveriş Merkezi, 30 Aralık 2023 tarihinde bir avukatın fiziki saldırıya uğramasıyla sarsıldı.

Gündem

Son dakika... Lübnan resmi haber ajansı, İsrail’e ait bir insansız hava aracının Beyrut’ta bulunan Hamas ofisine saldırı düzenlediğini aktardı. Saldırıda...

Spor

Hakem Halil Umut Meler'e yumruk atan Faruk Koca tahliye edildi.

Gündem

Gazze Şeridi'ndeki El-Magazi Mülteci Kampı'nda meydana gelen hava saldırısında en az 70 sivilin hayatını kaybettiği bildirildi.

Bölgeden Haberler

Komşu ilimiz Çorum’da bir oto galeriye silahlı saldırı düzenlendi. Saldırıda işletmenin camları ile içeride bulunan bir araç kurşunların hedefi oldu.   

Gündem

Kastamonu’da Tırpan Yapı sahibi Hasan Mustafa Tırpan, silahlı saldırı sonucu dün hayatını kaybetmişti.