Milletvekili Haberleri

Milletvekili haberleri ve güncel Milletvekili gelişmeleri, Milletvekili ile ilgili tüm video, Milletvekili fotoğrafları ve Milletvekili haberleri Kastamonu İstiklal Gazetesi - Kastamonu Haber - Son Dakika Kastamonu sitemizde


Gündem

AK Parti Kastamonu Milletvekili Serap Ekmekci, mecliste yaptığı konuşmada, Kastamonu'nun tarih boyunca var olmuş şehitlerini ve Pınarbaşı İlçe Jandarma Komutanlığı'nda...

Politika

Cumhurbaşkanı R. Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafının Kastamonu Belediye Başkanlığı makam odasından kaldırılmasına tepkiler gelmeye devam ediyor. Fotoğraf krizine bir tepki de...

Politika

26. Dönem AK Parti Kastamonu Milletvekili Murat Demir katıldığı TV366 canlı yayınında, yerel seçimleri ve Kastamonu’daki adayları değerlendirdi.

Gündem

AK Parti Kastamonu Milletvekili Halil Uluay’ın lise arkadaşı hayatını kaybetti.

Gündem

9 Şubat akşamı Kastamonu ve Karadeniz sahilindeki birçok şehirden duyulan patlamayı andıran seslerin kaynağını Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz sordu, Milli Savunma...

Politika

AK Parti Kastamonu Milletvekili Fatma Serap Ekmekci, Brüksel dönüşü Kastamonu’daki programlarına ara vermeden devam etti.

Politika

Kastamonu AK Parti Milletvekili Halil Uluay, Kastamonu’nun Tosya ilçesinde üretilen Sarı kılçık pirincini TBMM’de tanıttı.

Politika

Türkiye Büyük Millet Meclisinde görevde bulunan 14 milletvekili, partileri tarafından belediye başkan adayı olarak gösterildi.

Politika

Kastamonu AK Parti Kastamonu Milletvekili Fatma Serap Ekmekci, 6 Şubat'ta Kahramanmaraş merkezli depremlerin yıldönümünde bir mesaj yayımladı.

Merkez

AK Parti Kastamonu Milletvekili Fatma Serap Ekmekci, afet koordinasyon toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu.

Politika

AK Parti Kastamonu Milletvekili Fatma Serap Ekmekci, Kastamonu Valisi Meftun Dallı'yı makamında ziyaret ederek bilgi alışverişinde bulundu.

Politika

AK Parti Kastamonu Milletvekili Fatma Serap Ekmekci Meclis’te orman köylüsüne yapılan desteğin artırıldığını aktardı.