Kış Haberleri

kış haberleri ve güncel kış gelişmeleri, kış ile ilgili tüm video, kış fotoğrafları ve kış haberleri Kastamonu İstiklal Gazetesi - Kastamonu Haber - Son Dakika Kastamonu sitemizde


Merkez

Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerinden derlenen bilgilere göre, Ilgaz dahil olmak üzere kayak merkezlerindeki kar kalınlığı ölçüldü.

Spor

 TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden GMG Kastamonuspor, etkili olan kar yağışına aldırış etmeden Fethiyespor hazırlıklarını sürdürüyor.

Teknoloji

Elektrikli otomobillerin kış tecrübesi: Bazı konularda sınıfta kaldılar! Elektrikli otomobillerin kullanımı her geçen artmaya devam etse de, bazı kronik sorunlar...

Merkez

Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı trafik şube ekipleri Kastamonu'da yük taşımacılığı yapan şoförleri bilgilendirdi.

Gündem

El Nino Türkiye'de mevsimlerin dengelerini bozdu! Yaz aylarında ülkemizi kasıp kavuran El Nino sıcakları kış ayında da yakamızı bırakmıyor. Kar...

Gündem

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan raporlara göre Kastamonu hava durumu tahminlerine ulaşabilirsiniz.

Gündem

Türkiye'nin kış turizm merkezlerinden Ilgaz Dağı'nda bulunan Ilgaz Yurduntepe Kayak Merkezi, kayak severleri ağırlamayı sürdürüyor.

Gündem

Kastamonu Üniversitesi ve Araç Kaymakamlığı işbirliğiyle gerçekleştirilecek olan 3. Kastamonu Araç Yayla Kış Festivali için heyecan dorukta.

Gündem

Özellikle kış aylarında güvenli bir ısınma sağlamak adına dikkat edilmesi gereken baca temizliği, yangın ve zehirlenme risklerini azaltıyor.

Gündem

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan raporlara göre Kastamonu hava durumu tahminlerine ulaşabilirsiniz.

Gündem

Kış aylarının vazgeçilmezi olan kestane, herkes tarafından severek tüketiliyor. Ancak son zamanlarda sıkça karşılaşan sahte kestaneye dikkat! Pişirirken böyle oluyorsa...

İlçeler

Kastamonu'nun Cide ilçesinde yağan kar, kartpostallık görüntüler ortaya çıkardı.