Kesinti var mı? Haberleri

kesinti var mı? haberleri ve güncel kesinti var mı? gelişmeleri, kesinti var mı? ile ilgili tüm video, kesinti var mı? fotoğrafları ve kesinti var mı? haberleri Kastamonu İstiklal Gazetesi - Kastamonu Haber - Son Dakika Kastamonu sitemizde


Gündem

Kastamonu'da, kar ve fırtına nedeniyle ilçelerdeki mahalleler dahil olmak üzere birçok mahalleye elektrik sağlanamıyor.

Merkez

Başkent EDAŞ’a göre Kastamonu merkezde bugün 8 tane elektrik kesintisi bulunuyor. Peki nerelerde kesinti meydana gelecek? Kesintinin sebepleri nelerdir?

Merkez

Başkent EDAŞ’a göre Kastamonu merkezde bugün 7 tane elektrik kesintisi bulunuyor. Peki nerelerde kesinti meydana gelecek? Kesintinin sebepleri nelerdir?

Merkez

Başkent EDAŞ’a göre Kastamonu merkezde bugün 6 tane elektrik kesintisi bulunuyor. Peki nerelerde kesinti meydana gelecek? Kesintinin sebepleri nelerdir?

Merkez

Başkent EDAŞ’a göre Kastamonu merkezde bugün 5 tane elektrik kesintisi bulunuyor. Peki nerelerde kesinti meydana gelecek? Kesintinin sebepleri nelerdir?

Merkez

Başkent EDAŞ’a göre Kastamonu Merkez'de bugün 4 tane elektrik kesintisi bulunuyor. Peki nerelerde kesinti meydana gelecek? Kesintinin sebepleri nelerdir?