Kastamonu Milletvekili Haberleri

Kastamonu Milletvekili haberleri ve güncel Kastamonu Milletvekili gelişmeleri, Kastamonu Milletvekili ile ilgili tüm video, Kastamonu Milletvekili fotoğrafları ve Kastamonu Milletvekili haberleri Kastamonu İstiklal Gazetesi - Kastamonu Haber - Son Dakika Kastamonu sitemizde


Politika

AK Parti Kastamonu Milletvekili ve Adalet Komisyonu Üyesi Av. Halil Uluay, 8. Yargı Paketi içeriği ile ilgili bilgilendirmede bulundu.

Merkez

Kastamonu Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanı Prof.Dr Alptekin Sökmen ile Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölüm Başkanı Doç.Dr Alev Sökmen, Milletvekili Serap...

Politika

AK Parti Kastamonu Milletvekili Serap Ekmekci, “İnebolu Üst Havza Tedbirleri İnşaatı”na başlanacağını ve bu projeye ayrılan bütçeyi açıkladı.

Politika

AK Parti Milletvekili Halil Uluay, ilimizde planlanan yeni stadyum projesi ile ilgili olarak sosyal medya hesabından öneride bulundu.

Politika

AK Parti Kastamonu Milletvekili Serap Ekmekci, Kastamonu Taşmektep Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyarette bulundu.

Politika

AK Parti Kastamonu Milletvekili Halil Uluay, bazı basın yayın organlarında çıkan "ittifakta çatlak" haberleri üzerine açıklamalarda bulundu.