Gümüşhane Haberleri

Gümüşhane haberleri ve güncel Gümüşhane gelişmeleri, Gümüşhane ile ilgili tüm video, Gümüşhane fotoğrafları ve Gümüşhane haberleri Kastamonu İstiklal Gazetesi - Kastamonu Haber - Son Dakika Kastamonu sitemizde


Bölgeden Haberler

Gümüşhane’de yaşayan 112 yaşındaki Güllü Doğan, her seçimde olduğu gibi bu seçimde de oy vermek üzere sandık başına gitti.

Bölgeden Haberler

Gümüşhane'de jandarma ekiplerince yapılan çalışmalar neticesinde ekmeğin arasına gizlenmiş bir ruhsatsız tabanca ele geçirildi.

Bölgeden Haberler

Gümüşhane’de gittiği halı saha maçında kalp krizi geçiren 40 yaşındaki İbrahim Sağırkaya yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Bölgeden Haberler

Gümüşhane Kürtün'de aç kalan kurtlar mahalleye inerek bir sokak köpeğini avladı. Avladığı köpekle mahalleden ayrılma anları güvenlik kameralarına yansıdı.

Bölgeden Haberler

Gümüşhane'nin Şiran ilçesinin Günyüzü köyünde yaşayan Şükrü Çoban'ın yiyecek aramak için kapısının önüne kadar gelen tilkiyle eğlenceli sohbeti kameralara yansıdı.

Gündem

Irak’ın Kuzeyinde yürütülen operasyon esnasında şehit düşen İsmail Yazıcı’nın cenazesi Gümüşhane’nin Şiran ilçesinde defnedildi.

Asayiş

Türkiye bu gece depremlerle korkmaya devam ediyor. Yalova Çınarcık merkezli 4.1 büyüklüğünde depremin ardından, Gümüşhane'de de 4.3 büyüklüğünde deprem yaşandı.

Gündem

Evinde silahını temizlerken kazayla silahın ateş almasıyla kendini vuran astsubay ağır şekilde yaralandı.