Dolandırıcı Haberleri

dolandırıcı haberleri ve güncel dolandırıcı gelişmeleri, dolandırıcı ile ilgili tüm video, dolandırıcı fotoğrafları ve dolandırıcı haberleri Kastamonu İstiklal Gazetesi - Kastamonu Haber - Son Dakika Kastamonu sitemizde


Bölgeden Haberler

Samsun’da telefonla aradığı kişiye kendisini ‘polis-savcı’ olarak tanıtan ve 300 bin TL değerindeki altın ve parayı alıp kaçan dolandırıcı, gerçek...

Asayiş

Kastamonu’da bir muhtarın sosyal medya hesabını ele geçiren kimliği belirsiz kişi ya da kişiler vatandaşları dolandırmaya çalıştı.

Teknoloji

Google, dolandırıcıların Android kullanıcılarının güvenliğini tehdit ettiği endişelerine yanıt olarak yeni bir özellik geliştiriyor.

Asayiş

Kastamonu Tosya'da 'Camiye yardım' bahanesiyle para toplayan dolandırıcı, vatandaşların şüphelenmesi üzerine koşarak kaçtı.

Asayiş

Kastamonu'da Hanönü Akçasu köyünde vatandaşı, kendini Jandarma Personeli tanıtarak dolandıran şüpheliler Düzce'de kıskıvrak yakalandı.

Bölgeden Haberler

Çankırı'da yaşanan bir dolandırıcılık olayında, 5 kişi 'ponzi' yöntemini kullanarak 8 kişiyi yaklaşık 5 milyon TL dolandırdı.

Asayiş

Kastamonu'nun Tosya ilçesine bağlı Aşağıkayı köyünde yaşayan 70 yaşındaki Hatice Karaca, telefonda kendisini jandarma olarak tanıtan dolandırıcıların ağına düştü.

Asayiş

Zonguldak'ta bir dolandırıcılık zanlısı, telefonla aradığı kişiye kendisini 'Emniyet mensubuyum' diye tanıtarak 500 bin liralık dolandırıcılık yaptı.

Asayiş

Kastamonu'da dolandırıcılık suçundan 4 yıl kesinleşmiş cezası bulunan şahıs, Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce yakalandı.

Asayiş

Son zamanlarda vatandaşlar, kargo dolandırıcılarının hedefi olmaya başladı. "Kargonuzu almadınız" mesajındaki linke tıklayan vatandaşların kartları boşaltılıyor. İtiraz eden vatandaşları ise...