Daday Haberleri

daday haberleri ve güncel daday gelişmeleri, daday ile ilgili tüm video, daday fotoğrafları ve daday haberleri Kastamonu İstiklal Gazetesi - Kastamonu Haber - Son Dakika Kastamonu sitemizde


Asayiş

Kastamonu’nun Daday ilçesinde köyde çıkan yangında 2 ev, 2 ahır, ambar, samanlık, garaj, sera ve odunluk yanarak kül oldu. Yangında...

Asayiş

Kastamonu’nun Daday ilçesinde köyde çıkan yangında 3 ev, 2 ahır ve 1 samanlık alevlere teslim oldu.

Asayiş

Kastamonu'nun Daday ilçesinde henüz belirlenemeyen nedenle ormanda yangın çıktı.

Asayiş

Kastamonu’nun Daday ilçesinde direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü tarlaya uçtu

İlçeler

Daday'da yerel seçimler sonucu köy muhtarı olarak seçilen muhtarlar, Köylere Hizmet Götürme Birliği Encümen Üye seçimi için sandık başına gitti.

İlçeler

Kastamonu’nun Daday ilçesinde çevreye gelişigüzel şekilde atılan kemre sebebiyle çevreyi kötü koku sardı.

Asayiş

Kastamonu'nun Daday ilçesinde ormanlık alanda çıkan yangın ekiplerin hummalı çalışması sonrasında kontrol altına alındı.

Asayiş

Kastamonu’nun Daday ilçesinde çıkan yangında bir ev, ahır, samanlık ve atölye küle döndü.

İlçeler

31 Mart Yerel Seçimlerinde CHP'den Daday Belediye Başkanı seçilen ve mazbatasını alarak görevine başlayan Başkan Selahattin Yanık kendisine hayırlı olsun...

Politika

Yerel seçimlerde Saadet Partisi'nden Daday Belediye Başkanı olan Mustafa Mert Yıldız, Türkiye'nin en genç başkanı olmak için yarışıyor.

İlçeler

Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü, İşletme ve Pazarlama Şube Müdürlüğü eğitimleri Daday Orman İşletme Müdürlüğü'nde başarıyla sürdürüyor.

İlçeler

Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğünce Daday ilçesinde kuraklığa dayanıklı ve bin yıl yaşayabilen Türk fındığı fidanları yetiştiriliyor.