Cumhurbaşkanı Haberleri

cumhurbaşkanı haberleri ve güncel cumhurbaşkanı gelişmeleri, cumhurbaşkanı ile ilgili tüm video, cumhurbaşkanı fotoğrafları ve cumhurbaşkanı haberleri Kastamonu İstiklal Gazetesi - Kastamonu Haber - Son Dakika Kastamonu sitemizde


Gündem

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan: Cumhurbaşkanımızın Irak'ı ziyaretinde 20'den fazla anlaşmanın imzalanması için ön mutabakatlar tamamlandı.

Politika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Birleşik Arap Emirlikleri ve Mısır ziyaretleri dönüşünde, Mısır, Gazze ve ABD ile ilgili önemli mesajlar verdi.

Gündem

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında bugün yapılacak ve on binlerce öğretmeni ilgilendiren Kabine Toplantısı'nda atamalara ilişkin takvimin gündeme gelmesi bekleniyor.

Gündem

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Şubat ve Mart ayı aday tanıtım ve miting programı belli oldu....

Politika

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kahramanmaraş'taki depremzedelerin yanında olduklarını belirterek, "Hak sahibi yaklaşık 78 bin vatandaşımızın tamamına anahtarlarını teslim edene kadar...

Gündem

Kastamonu dâhil 127 ilçeye yeni kaymakam görevlendirmesine dair Cumhurbaşkanı kararı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

Politika

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yarın Ankara'da, Ankara ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayları başta olmak üzere partisinin adaylarını açıklayacak.

Ekonomi

E-Devlet sitesi çöktü! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kabine toplantısı sonrası SSK ve Bağ-Kur emeklilerine yüzde 5 ek zam geleceğini duyurmasının ardından vatandaşlar...

Gündem

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayıyla imzalanan 2 milletlerarası anlaşma, Resmi Gazete’de yayımlandı.

Gündem

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bugün Resmî Gazete’de yayımlanan kararına göre Kastamonu’da bazı taşınmazlarda kamulaştırma kararı alındı.

Politika

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da cuma namazı çıkışı soruları yanıtladı. İşte detaylar şu şekilde...

Bölgeden Haberler

 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti’nin 26 ildeki Belediye Başkan Adayını açıkladı.