Cinayet Haberleri

Cinayet haberleri ve güncel Cinayet gelişmeleri, Cinayet ile ilgili tüm video, Cinayet fotoğrafları ve Cinayet haberleri Kastamonu İstiklal Gazetesi - Kastamonu Haber - Son Dakika Kastamonu sitemizde


Bölgeden Haberler

Düzce'de yaklaşık 3,5 ay önce işlenen cinayetle ilgili yürütülen soruşturma kapsamında yakalanan 6 şüpheliden 1'i tutuklandı.

Asayiş

Kastamonu - Taşköprü karayolu üzerinde geçtiğimiz Çarşamba akşamı meydana gelen cinayet ile ile ilgili gözaltına alınan 4 kişiden 2'si tutuklandı.

Asayiş

Kastamonu il merkezinde bir inşaattın önünde kimliği belirsiz bir kişi yerde hareketsiz bir halde bulundu. Ekiplerin ilk incelemelerine göre şahsın...

Asayiş

19 Ağustos 2011 tarihinde ormanlık alanda elleri arkadan bağlı bulunan cesedin sırrı, 13 yıl sonra aydınlatıldı.

Asayiş

Kastamonu’da bir restoranda işlenen cinayetle ilgili 4 sanığın yargılandığı davada cinayet şüphelilerine ceza yağdı.

Asayiş

Kastamonu'da uyuşturucu parası için babasının evini basan şahıs, gürültü için dışarı çıkan komşusunu öldürdü.

Asayiş

Kastamonu’da mezarlıkta vurularak öldürülmüş halde bulunan vatandaşın kayınpederi ve kayınbiraderi tutuklandı.

Asayiş

Kastamonu Merkez Ahmet Dede Mezarlığı'nda vücudunun çeşitli yerlerinden vurulmuş bir erkek cesedi bulundu.

Asayiş

Kastamonu'da Ahmet Dede Mezarlığı'nda meydana gelen cinayetin ardından Karabük'e kaçtıkları belirlenen şüpheliler yakalandı.

Gündem

Antalya'da 20 yıl önce gerçekleşen bir cinayet, zaman aşımına sadece 15 gün kala şok bir itirafla tekrar gün yüzüne çıktı.

Gündem

İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği (İSİG) Meclisi’nin İş Cinayeti Raporu’na göre; aralık ayında 154, 2023 yılında ise en az 1929...

Asayiş

Kastamonu'da meydana gelen olayda, iş yerini kurşunlayan ve Hasan Mustafa Tırpan'ın ölümüne neden olan üç şüpheli tutuklandı.