Okul ziyaretlerine devam eden İl Müdürü Hasan Gümüş, okul ziyaretleri kapsamında Araç Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmenleriyle bir araya geldi.

KÜ'de 'Kampüste Ramazan' heyecanı başlıyor KÜ'de 'Kampüste Ramazan' heyecanı başlıyor

İl Müdürü Gümüş ziyarette, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Mesut Şeker, Araç İlçe Millî Eğitim Müdürü Selim Aydın ve Şube Müdürü Fikret Boz eşlik etti. Okul Müdüründen okuldaki çalışmalar hakkında bilgi alan İl Müdürü Hasan Gümüş, okulun birimlerinde yaptığı incelemelerin ardından ziyaretinin sonunda öğretmenler odası buluşması kapsamında öğretmenlerle bir araya gelerek eğitim öğretim süreçleri, akademik başarının, sosyal sportif ve kültürel faaliyetlerin artırılmasına yönelik çalışmalar üzerine sohbet etti, onların görüş ve önerilerini dinledi.

11130423 Whatsappimage20240111At12.59.154

Kastamonu İl Millî Eğitim Müdürü Hasan Gümüş, açıklamasında; "Türkiye Yüzyılı'nda, okullarımızı gezerek, öğretmenlerimizle, öğrencilerimizle bir araya geliyor, öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin taleplerini dinliyoruz. Bize emanet edilen öğrencilerimizi nitelikli bir eğitim ile en iyi şekilde geleceğe hazırlamak için var gücümüz ile çalışıyoruz. Eğitim ve öğretime katkı sağlayan tüm öğretmenlerimize teşekkür ederim." dedi ve başarılar diledi. 

Editör: Banu Türkmenoğlu