Lige iddialı bir şekilde hazırlanan GMG Kastamonuspor, sezonun ikinci yarısının ilk maçında Etimesgut Belediyespor'u konuk ettiği mücadeleden yenik ayrıldı. Teknik Direktör Levent Eriş, yaptığı basın toplantısında maçın hakem kararlarına ve şanssızlıklara vurgu yaptı.

"11 NET POZİSYONUMUZ VAR"
Eriş, maç boyunca 11 net pozisyonları olduğunu belirterek;  "attığımız ama sayılmayan golümüzü, ofsayt diye kesilen pozisyonlarımızı ve de verilmeyen 2 tane penaltımızı düşündüğümüzde, kaldı ki çok iyi oynamadığımız müsabakada bile bunları değerlendirebilseydik ve iyi bir hakem yönetimi ile karşılaşsaydık sanırım çok farklı bir skor ortaya çıkardı.

YOL KAZASI VURGUSU
Lakin futbol sonuç oyunu, sonuç gelmediği takdirde istediğiniz kadar baskılı ve pozisyonu çok üreten bir takım olsanız bile bir şey ifade etmiyor. biz bu maç bittikten hemen sonra içindeki farkındalıkları alarak sonlandırdık ve bunu bir yol kazası değerlendirip şampiyonluk yolunda böylesi sonuçların olabileceğini bilerek erzincan maçına hazırlanmaya bugün itibariyle başladık."


Takımın gerçek Kastamonuspor sevdalılarından aldığı destekle birçok maçta zor durumdan galip döndüğünü hatırlatan Eriş, bu desteğe her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduklarını söyledi. 

"BU ŞEHRİN TAKIMININ ŞAMPİYON OLMASINI İSTİYORUZ"
Eriş konuşmasına şöyle devam etti;
"Daha önce yenik durumdan galip duruma döndüğümüz müsabakalarda onların bu dönüşlerde büyük katkısı olduğunu hatırlatarak hiçbirinin merak etmemesini, biz bu yola baş koyduk, bu şehre bu şampiyonluğu getireceğimizi söyledik. Hiç kimse bizi hesaba katmazken bunları söyleyen başta Onursal Başkanımız Cengiz Aygün ve bizdik. yolumuz uzun ve engellerle dolu. birbirimize ihtiyacımız var. evet hepiniz kazanmayı çok istiyorsunuz ve bazen tepkiler de veriyorsunuz, bizde coşkusu yüksek kazanma hırsı yüksek insanlarız ama biz sizlerle birlikte birbirimizi çok seviyoruz ve bu şehrin takımının şampiyon olmasını istiyoruz. biz birlikte başaracağız"

Taşköprü-İhsangazi maçının kararı belli oldu Taşköprü-İhsangazi maçının kararı belli oldu

Teknik Direktör Levent Eriş, taraftarlara güvenlerinden dolayı teşekkür ederek, Erzincan maçına odaklanmaya başladıklarını ve şampiyonluk hedeflerini gerçekleştirmek için birlikte mücadele edeceklerini belirtti.

Editör: Serkan Kebecioğlu