GMG Kastamonuspor, 2023-2024 sezonun ikinci devresine 14 Ocak Pazar günü Gazi Stadı’nda oynayacağı Etimesgut Belediyespor maçı ile başlayacak. Sezon 4 Mayıs Cumartesi günü İstanbul’da oynanacak olan Kuzey Marmara Arnavutköy Belediyespor karşılaşması ile sona erecek.

TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig ikinci yarı programı belli oldu. Buna göre GMG Kastamonuspor, ikinci devreye 14 Ocak Pazar günü Gazi Stadı’nda oynayacağı Etimesgut Belediyespor maçı ile başlayacak. Sezon 4 Mayıs Cumartesi günü İstanbul’da oynanacak olan Kuzey Marmara Arnavutköy Belediyespor karşılaşması ile sona erecek.

3 MAÇ ÇARŞAMBA, 3 MAÇ CUMARTESİ

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan (TFF) yapılan açıklamaya göre GMG Kastamonuspor, 23, 29 ve 33’üncü hafta maçlarını Çarşamba günü oynayacak. Kırmızı Siyahlılar, 31 Ocak 2024’te İnegölspor’a konuk olurken, 6 Mart’ta Sarıyer’i, 3 Nisan’da  ise Uşakspor’u Gazi Stadı’nda ağırlayacak.

GMG Kastamonuspor ayrıca 22, 28 ve 38’inci hafta maçlarını Cumartesi günü oynayacak. Buna göre 27 Ocak’ta Gazi Stadı’nda Fethiyespor ile karşı karşıya gelecek olan Kırmızı Siyahlılar, 2 Mart’ta Denizlispor’a, 4 Mayıs’ta ise Kuzey Marmara Arnavutköy Belediyespor’a konuk olacak.

İnebolu'da 'İstiklal Yolu Veteran Masa Tenisi Turnuvası' düzenlenecek İnebolu'da 'İstiklal Yolu Veteran Masa Tenisi Turnuvası' düzenlenecek

Kaynak: Kastamonu İstiklal Gazetesi