Kulüp tarafından yapılan bilgilendirmede; “Futbolcumuz Yasin Başaytaç ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. Kendisine emekleri için teşekkür eder, devam eden futbol kariyerinde başarılar dileriz” denildi.

Başaytaç sosyal medyadan yayımladığı veda mesajında şu ifadelere yer verdi:

"1,5 yıllık bır maceranın sonuna geldık. Kastamonu şehrıne geldığım günden ıtıbaren bu şehrın evladı, bu aılenın önemlı bır parçası olarak hıssettım kendımı bu aıleyı başarılı kılmak ıçın de tüm mücadelemı, tüm yüreğımı ortaya koymaya çalıştım. bunun da karşılığını bu güzel şehırden saygı ve sevgı olarak fazlasıyla aldım. Ayrılıklar hıç kolay olmaz, ama bır ayrılık olacaksa da böyle olsun ıstedım hep. bana değer katan, bana aıle olan bu kulübe de gönül rahatlığıyla veda edebılmek yakışırdı zaten. gelecekte her zaman bana bır kapı olacak, gönül bırlıktelığımızın sonsuza dek devam edeceğı

Cengiz Aygün: “Bu yolun sonu şampiyonluk olacak” Cengiz Aygün: “Bu yolun sonu şampiyonluk olacak”

Kastamonuspor'uma veda vaktı.

Bu güzel aılenın ferdı olmama katkı sağlayan, Kastamonuspor için oynamış olmanın gururunu bana yaşatan, Cengiz Aygün başkanıma, kulüp yönetıcılerıme, hocalarıma, takım arkadaşlarıma, kulüp personelımıze ve büyük GMG Kastamonuspor taraftarımıza teşekkürü borç bılırım.

umarım kastamonuspor hak ettığı yerlere en kısa zamanda ulaşır.

Editör: Serkan Kebecioğlu