Devre arası hazırlıklarını Antalya’da sürdüren GMG Kastamonuspor, bugün saat 15.00’de 1. Lig takımlarından Kocaelispor ile hazırlık maçında karşı karşıya gelecek.

TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta devreye en yakın takipçileri Iğdır FK ve Amed Sportif Faaliyetler’in 7 puan önünde zirvede giren GMG Kastamonuspor, devre arası çalışmalarını Antalya’da sürdürüyor.

Kampın yedinci günü geride kalırken Kırmızı Siyahlılar, yoğun tempo ile sezonun ikinci devresine hazırlanıyor. Teknik Direktör Levent Eriş nezaretinde çalışmalarını sürdüren futbolcuların hırs ve istekleri dikkat çekiyor. GMG Kastamonuspor, hazırlık maçları kapsamında bugün saat 15.00’de Kocaelispor ile karşılaşacak. Temsilcimizin kamp bitimine kadar 1 veya 2 hazırlık maçı daha oynaması bekleniyor.

TRANSFERDE GAZA BASILIYOR

Öte yandan transfer çalışmalarını da büyük bir özen ve gizlilik içerisinde yürüten GMG Kastamonuspor, kısa süre için bu yöndeki çalışmalarında vites artıracak. Kırmızı Siyahlıların, hafta sonundan itibaren yeni transferleri kamuoyu ile paylaşması bekleniyor.

Kastamonu kadınları bando gösterisine hazırlanıyor Kastamonu kadınları bando gösterisine hazırlanıyor

Editör: Mehmet Salman