TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta ilk devreyi en yakın takipçisi Amed Sportif Faaliyetler ve Iğdır FK’nın 7 puan önünde birinci sırada bitirerek müthiş bir sezon geçiren GMG Kastamonuspor, ikinci yarının ilk karşılaşmasında Etimesgut Belediyespor'u 14 Ocak Pazar günü (bugün) saat 14.00'te Gazi Stadyumu'nda ağırlayacak.

Mücadele FillBox yayın platformu üzerinden ücret ödenerek izlenebilecek, maç yayını GMG Kastamonuspor YouTube kanalı üzerinden yayınlanmayacak. 

Kastamonu'ya eskrimde 4 madalya Kastamonu'ya eskrimde 4 madalya

Fillbox

YOUTUBE KATIL TARAFTAR PAKET ÜYESİYİM, MAÇI İZLEMEK İSTİYORUM, NASIL İZLEYEBİLİRİM?
Yapılan anlaşma gereği Youtube paket alan kullanıcılara bir maç Filbox maçları ücretsiz olacaktır. Bu minvalde YouTube kullanıcı ismini, abonelik paketini ve mail adresini bize ileten kullanıcıları Filbox ile paylaşıyoruz. Ancak Youtube hesap ismi ile mail adresi benzer olmayan kullanıcılar için son bildirim tarihi olan 16 Ocak bekleyecektir. Aynı mail adresi kullanılmayan kullanıcılar onaylanacaktır.

İlettiğiniz bilgiler bu şekilde kullanılmak üzere Filbox'a iletilmektedir fakat geçiş sebebiyle bu hafta oynanacak mücadele için geçerli olmayabilir.

Canlıyayın (2)

Editör: Serkan Kebecioğlu