Kastamonu'ya eskrimde 4 madalya Kastamonu'ya eskrimde 4 madalya

GMG Kastamonuspor Teknik Direktörü Levent Eriş, Pazar günü oynanacak olan Karaman FK maçı ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Eriş’in yazılı açıklaması şöyle:

“İlk devrenin bitmesine 3 hafta gibi çok az bir süre kaldı. Ligin ilk devresini en iyi şekilde sonlandırmak ve devre arasında yapılması gereken ne varsa tekrar oturup değerlendirme yapıp, tıpkı sezon başında olduğu gibi doğru ve yerine transferler yapıp sezonu şampiyonlukla noktalamayı hayal ediyoruz. Bu yüzden hemen önümüzdeki maç en önemli maç mantığıyla ve bilinciyle hareket edip Karaman FK maçını kazanmak istiyoruz. Kaldı ki rakiplerimizden kendi aralarında yapacakları müsabakalarla da önemli bir puan farkının oluşmasını gerçekleştirebiliriz. Bütün camiamızın, mülki amirlerini, sivil toplum örgütlerinin ve bizim cefakar taraftarımızı maça bekliyor ve Gazi Stadı’nı bayram şenliği içinde görmek istiyoruz.”

“NE İSTEDİĞİMİZİ ÇOK İYİ BİLİYOR VE ONA GÖRE HAREKET EDİYORUZ”

“Ziraat Türkiye Kupası’nda 3-0 kaybedilen Manisa FK maçı ile ilgili de değerlendirmelerde bulunan Eriş, ““Dün oynadığımız ziraat Türkiye Kupası müsabakası için oldukça önemli bir kriterdi. O yüzden bu deneyimi yaşamak bizim adımıza çok önemli oldu. Çünkü 2 kulvarda da gidebilecek rotasyona sahip bir takım değiliz. Ne istediğimizi çok iyi biliyor ve ona göre hareket ediyoruz.”

Editör: Ercan Çatal