Erdoğan, önceki gün Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi'ni ziyaret ederek MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli, MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz ve Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya ile bir araya geldi. Görüşmelerin ardından aday adaylığı başvurusunu gerçekleştiren Erdoğan, Seydiler Belediye Başkanlığı için sosyal medya hesaplarından yaptığı duyuruyla kamuoyuna açıklama yaptı.

erdoganaday2Erdoğan, başvurusuyla ilgili yaptığı paylaşımda, "Üretken belediyecilik anlayışını ve Seydiler'imize olan hizmet sevdamızı devam ettirmek, Şerife Bacımızın memleketini daha da geliştirmek adına istinaden" ifadelerini kullandı. Ayrıca, MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli'nin takdirleri ve Seydiler halkının teveccühü ile 2019 yılında başlattıkları "Üretken Belediyecilik" anlayışının başarıyla devam ettiğini vurgulayan Erdoğan, Seydiler'imizi büyüten, geliştiren ve tüm vatandaşların takdirini toplayan projeleri hayata geçirdiklerini belirtti.

Azdavay İlçe Mütfüsü Kazım Atcı vedalaştı Azdavay İlçe Mütfüsü Kazım Atcı vedalaştı

Erdoğan, "Allah korkusunun, İslam ahlakının ve Türklük vecibelerinin makama yansıdığı bu kısa sürede, gecemizi gündüzümüze kataraktan, mesai mefhumu gözetmeksizin siz değerli halkımıza hizmet ederken ilk günkü heyecanla, ilk günkü güçle, dört elle sizin haklarınız için mücadele ettik" dedi. Ayrıca, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi'nden adaylık başvurusunu yaparak Seydiler halkından destek isteyen Erdoğan, adaylığının tüm Seydiler'lilere hayırlar getirmesini temenni etti. Paylaşımında, "Sağ olun, var olun... Allah'a emanet olun" ifadeleriyle seçmenlere teşekkür etti.

Editör: Serkan Kebecioğlu