10-16 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşen "Engelliler Haftası" nedeniyle Kastamonu Valisi Meftun Dallı'nın ziyaretçileri vardı.

Kastamonu’da 22 Mayıs bugün elektrik kesintisi var mı? Kastamonu’da 22 Mayıs bugün elektrik kesintisi var mı?

10-16 Mayıs Engelliler Haftası vesilesiyle Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Harun Köksalan, İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş, Özel Bireyler ve Aileleri Dayanışma Derneği Başkanı Huriye Boyraz, Kastamonu Görme Engelliler Derneği Başkanı Cahit Kuşoğlu, Türkiye Sakatlar Derneği Kastamonu Şubesi Başkanı Serhat Yolasığmazoğlu, Özel Eğitim Okulları Öğretmenleri ve öğrencileri Vali Meftun Dallı’yı ziyaret ettiler.

Vali Meftun Dallı ‘Hayata kararlılıkla tutunan engelli vatandaşlarımızın yaşamın her alanında olduğu gibi eğitim-öğretim süreçlerinde de yanında olmaya devam edeceğiz. Bu önemli ve anlamlı haftanın, toplumumuzda engelli vatandaşlarımıza karşı olan hassasiyetin artmasına katkı sağlaması ümidiyle, tüm engelli kardeşlerimiz ve ailelerine en kalbi duygularımla sevgi ve saygılarımı sunarak, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir ömür geçirmelerini temenni ediyorum’ dedi.

Editör: Mehmet Salman