Değerli Kastamonulular,

Kastamonumuzun güçlenmesi ve ihtiyaçlarına hızlı ve etkili çözümler sunulabilmesi adına, hepimizin bilinçli ve güncel bilgilere sahip olması son derece önemlidir.

Bu sebeple, tüm Kastamonululardan bir ricam olacak: Lütfen, her gün yerel haberleri içeren internet sitelerini ziyaret etmeye gayret gösterelim. Böylelikle, çevremizde olan biten her şey hakkında doğru ve güncel bilgilere sahip olabiliriz. Bilgi sahibi olmak, karar alma süreçlerimizi güçlendirir ve toplumumuzun geleceğine katkıda bulunmamızı sağlar.

Yerel haberler, toplumumuzun nabzını tutmamıza ve gerektiğinde daha hızlı müdahale etmemize olanak sağlar. Bu nedenle, bilgi akışını sürekli kılmak, toplum olarak birlikte daha güçlü adımlar atabilmemiz için kritik bir öneme sahiptir.

Yanı sıra Basın İlan Kurumu, yerel internet sitelerine resmi ilan vermek için belli başlı kriterler getirmiştir. İnternet sitelerimizin bu kriterleri karşılayabilmesi bizim internet sitelerimizi günlük ziyaretimiz ve bu ziyarette geçireceğimiz süre önem arz etmektedir.

Hepimizin daha güçlü, daha bilinçli ve daha bir arada olacağı bir gelecek için, bu basit ama etkili adımı atmamızı rica ediyorum. Böylelikle, birlikte daha aydınlık bir geleceği inşa etmek adına önemli bir adım atacağımıza yürekten inanıyorum.

Basın İlan Kurumu’na tabii internet sitelerimiz:

*aciksoz.com.tr

*kastamonugundemgazetesi.com

*kastamonuistiklal.com

*taskoprupostasi.com

Vali Yardımcısı Kubalı’dan İşkur’da denetim Vali Yardımcısı Kubalı’dan İşkur’da denetim

*tosyahaber37.com

Dursun Ergin

Kastamonu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı