Kuzeykent Mahallesi'nde bulunan iş merkezinde bir sürücü, ara sokakta seyir halindeyken motosikletin gazına fazlasıyla bastı.

Bu ani hareket sonucu kontrolü kaybeden sürücü, iş merkezinin camına çarpıp içeri girdi. İş yerinin camları kırıldı, ve tüm bu olaylar güvenlik kamerasına anbean yansıdı.

Kastamonu'da kış lastiği denetimleri başladı Kastamonu'da kış lastiği denetimleri başladı


Kastamonu’da Kuzeykent Mahallesi’nde bulunan Kuzeykent İş Merkezi'nde sürücüsü öğrenilemeyen motosiklet, ara sokaktayken motosikletin gazına basması sonucu bir anda kontrolü kaybederek iş yerine girdi. Dükkanın camı kırılırken motosiklet sürücüsü, çevredekilerin bakışları arasında hiçbir şey olmamış gibi motosikletini iş yerinden çıkartarak yoluna devam etti.
İş yeri sahibi dükkana geldiği sırada camları kırık görmesi üzerine güvenlik kamerasını kontrol etti. Güvenlik kamerası görüntülerinde ara sokaktan çıkan motosikletin bir anda iş yerine girerek camları kırdığını gördü. Daha sonra görüntülerde motosikletin, olay yerinden hızla uzaklaştığı görülürken, iş yeri sahibi motosiklet sürücüsünden şikayetçi oldu.

Kaynak: İHA