Kastamonu'nun Ahmetbey köyü yakınlarındaki bozkırlar, doğal bir renk şölenine dönüşmüş durumda. Rastlantı sonucu keşfedilen bu alan, kendiliğinden yetişen gelinciklerle sarı ve mor çiçeklerin dans ettiği bir sahne sunuyor. Yol kenarından geçen herkesin dikkatini çeken bu görsel şölen, sürpriz bir durak haline gelmiş durumda. Mola verenler, hem bu doğal güzelliğin tadını çıkarıyor hem de bu renk cümbüşü içinde unutulmaz fotoğraflar çekme fırsatı buluyor.

Doğanın Muhteşem Paleti (5)

Bu güzelliği tesadüfen keşfeden Saliha Meral, hayranlığını şu sözlerle dile getiriyor: "Yoldan geçerken bu muhteşem manzarayı gördük ve fotoğraf çekmeden duramadık. Boş bir arazi olmasına rağmen, sanki bir tablo gibiydi. Biz de bu tablonun bir parçası olmak istedik."

Emircan Koç ise rengarenk çiçeklerin arasında kaybolmanın keyfini yaşadıklarını belirterek, "Böyle bir güzelliği görmezden gelmek imkansızdı. Çiçeklerin arasına girip bol bol fotoğraf çektirdik." diyor.

Bayram arifesinde otoyollarda trafik yoğunluğu başladı Bayram arifesinde otoyollarda trafik yoğunluğu başladı

Ailesiyle Ağlı ilçesine giderken bu güzelliği keşfeden Arzu Arslan da duygularını şöyle ifade ediyor: "Dönüş yolundayken bu muhteşem manzarayla karşılaştık. Çiçeklerin renk uyumu ve manzaranın güzelliği bizi büyüledi. Biz de bu anı ölümsüzleştirmek için fotoğraflar çektirdik."

Doğanın Muhteşem Paleti (4)Doğanın Muhteşem Paleti (3)Doğanın Muhteşem Paleti (2)

Kaynak: AA