"Sünnet şöleninde 76 çocuk delikanlılığa ilk adımı attı"


Devrekani ilçe merkezinden Şeyh Şaban-ı Veli Külliyesi’ne gerçekleştirilen sünnet konvoyunun ardından, Hz.Pir şeyh Şaban-ı Veli’nin huzurunda dua edildi. Daha sonra Devrekani Spor Salonu’nun bahçesinde sünnet şöleni gerçekleştirildi. 


Devrekani Kaymakamı Ahmet Coşkun, Belediye Başkanı Engin Altıkulaç, DEVSİAD Başkanı Mustafa Şensoy ve çok sayıda vatandaş katıldı. 

Cide’de Talip Gürçay vefat etti Cide’de Talip Gürçay vefat etti


"Sünnet şöleni boyunca çocuklara çeşitli hediyeler dağıtıldı"


Devrekani Belediye Başkanı Engin Altıkulaç, “Devrekani Sanayici İş Adamları Derneği’nin ana sponsorluğunda ilçemizde çok anlamlı ve güzel bir program gerçekleştirdik. 76 çocuğumuzun toplu sünnet şölenini yaptık. Programımıza katkı veren tüm hemşerilerimize sonsuz teşekkür ederim. Katılım sağlayan herkesten Allah razı olsun. Çocuklarımıza geçmiş olsun. Allah damatlıklarını da göstersin inşallah” dedi. 
DEVSİAD’tan sünnet şöleni ile ilgili yapılan açıklamada ise “Devrekani ilçemizde çok anlamlı ve çok güzel bir program yaptık. 76 çocuğumuzun toplu sünnet şölenini coşkuyla gerçekleştirdik. Devrekani Sanayici ve İş Adamları Derneğimiz (DEVSİYAD) sponsorluğunda gerçekleştirdiğimiz bu şölende, Devrekani Kaymakamlığı, Belediyemiz, Muhtarlar Derneğimiz ve hayırseverlerimizin destekleriyle güzel bir program hazırladık. Çocuklarımıza hediye takdiminde bulunduk ve eğlenceler düzenledik. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz” ifadelerinde bulunuldu.  (Erhan VEREN)