Cumhurbaşkanı Erdoğan, buluşmada yaptığı konuşmada, "Bu buluşma, gençlerimizle bir araya gelmemizin değerini bir kez daha ortaya koyuyor. Özellikle 31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimler, ülkemiz için büyük bir önem arz ediyor. Benim için bu seçim, yasanın bana verdiği yetki çerçevesinde son seçimim olacak. Ancak bu seçimde alınacak sonuç, gelecek nesillere bırakacağımız büyük bir emanetin devri olacak" dedi.


"31 Mart, Türkiye için bir dönüm noktası olacak"
Erdoğan, Türkiye'nin önemli bir dönemeçten geçtiğini belirterek, "31 Mart, Türkiye için bir dönüm noktası olacak. Bu seçim, sadece yerel değil aynı zamanda genel bir havaya sahip. Ülkemizin geleceği açısından gençlerimizin önemli bir rolü var. İnanıyorum ki gençlerimiz, sandıklarda istikrar ve güvenin temsilcisi olarak gereken cevabı verecekler" diye konuştu.

CHP’li o isim açıkladı: “Mehmet Mutlu ilçesine ve partisine zarar vermiştir” CHP’li o isim açıkladı: “Mehmet Mutlu ilçesine ve partisine zarar vermiştir”

Seçimlere 22 gün kaldığını hatırlatan Erdoğan, bu süreci en iyi şekilde değerlendirerek, birlikte çalışarak istedikleri sonucu sandıkta alacaklarına inandığını vurguladı.

Erdoğan, son olarak gençlere güvendiğini belirterek, "Gençlerimize güveniyoruz ve onların enerjisiyle, azmiyle Türkiye'nin geleceğini daha da güçlendireceğiz. İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerde değişim ve dönüşümü sağlamak için birlikte hareket edeceğiz" şeklinde konuştu.

Editör: Serkan Kebecioğlu