Kastamonu'da yoldan çıkan araç takla attı: 2 yaralı Kastamonu'da yoldan çıkan araç takla attı: 2 yaralı

Çocukları için darp raporu alan aile kavgayı kendilerine bildirmeyen okul idaresinden şikayetçi oldu. 

İnebolu Atatürk Ortaokulu’nda meydana gelen olayda 6. sınıf öğrencisi iki çocuk arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü. 
Kavga sonrası yüzünün çeşitli yerlerinde yara oluşan M.T.Y.’nin ailesi, çocuklarının durumunu eve geldiğinde fark etti ve İnebolu Devlet Hastanesine giderek darp raporu aldı. 

Saldırıyaugrayancocuk

Daha sonra okul müdürü M.Ş.’yi arayan baba Ş.Y. darp olayının kendilerine neden bildirmediğini sordu. Bu soru üzerine okul müdürünün kendisine ‘oğlunuz yaramaz, bundan dolayı size haber vermedik’ yanıtını aldığını söyleyen baba Ş.Y. karakola giderek okul idaresinden şikayetçi oldu. 
Baba Ş.Y.’nin ifadesinde, İnebolu Atatürk Ortaokulu 6. sınıf öğrencisi olan oğlu M.T.Y.’nin 3 Haziran Pazartesi günü darp edildiğini, yüzünde ve boynunda yaralar oluştuğunu söyledi. 

Okul idaresinin ve öğretmenlerin kendilerine darp olayı ile ilgili bilgi vermediğini dile getiren Ş.Y., “Nöbetçi öğretmen, sınıf öğretmeni ve okul müdürünün görevini ihmal ettiğini ve taraf tuttuğunu düşünmekteyim. Olaydan sonra okul müdürünü arayıp neden haber vermediklerini sorduğumda kendisinden ‘sen benden hesap mı soruyorsun?’ yanıtını aldım” dedi.

Kaynak: Kastamonu İstiklal Gazetesi Özel Haber