Kırklareli Demirköy Belediye Başkanı, Cideli Recep Gün; AK Parti'den ikinci kez Belediye Başkan adayı gösterildi.

Başkan Gün sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları kaydetti; "Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle bir kez daha İlçemizin kalkınması, refahı ve geleceği için yola çıkmış bulunuyoruz. Demirköyümüz bizler için sadece bir İlçe değil; bir yaşam, bir hayat, bir aşk ve bir sevgidir. Ömrümüzün hemen hemen her anının geçtiği Demirköy’ümüze hamdolsun yeniden hizmet etmek gibi bir imkân doğdu.

Son 5 yılda gerçekleştirdiğimiz yatırımlarla İlçemize değer kattık. Ancak biliyoruz ki, yapacak çok daha işimiz var. Belirlediğimiz ‘Vizyon ve hedeflerle daha büyük, daha güçlü bir Demirköy için yine yollara düşme vakti. İlçemizin her bir ferdi ile ortak akıl ve işbirliği içerisinde Demirköy’ümüzü daha ileri taşıyacağımıza gönülden inanıyorum. Güzel İlçemiz için boş vaat vermedik, ne söylediysek yaptık, yapmaya da devam edeceğiz ve yine biz yaparız!

Demirköyümüze olan sevdamızla birlikte daha nice başarılar elde etmek dileğiyle bir kez daha Demirköy Belediye Başkan Adaylığını şahsıma layık gören başta Gönül Belediyeciliğin mimarı Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere bizleri yürekten destekleyen büyüğünden küçüğüne tüm hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum.

Cide Belediyesi, 99 milyon liralık borcu dev afişle duyurdu Cide Belediyesi, 99 milyon liralık borcu dev afişle duyurdu

İlçemize ve Aziz milletimize hizmet yolunda, hep birlikte yeni hedeflere demirköy için durmadani yorulmadan, gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz."

Cidelihemşehrimizgünikincikezadaygösterildi (2)

Kaynak: istamonu